Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen kegyetlen a sors,...

Miért ilyen kegyetlen a sors, hogy valaki nagyon szép (még smink nélkül is), valaki meg 20 réteg sminkkel néz ki úgy, ahogy?

Figyelt kérdés

Igazságtalannak tartom, hogy valaki szinte tökéletes, semmi bőrhibája, gyönyörű haja és jó alakja van, mások meg (én is) reggel nem merek belenézni a tükörbe. Elegem van, hogy mindig teli vagyok pattanással, a hajam se úgy áll soha, ahogyan kéne stb.


MIÉRT??? :(


2012. jan. 31. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül... :(

Az élet igazságtalan. :)

2012. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Reggel ha felkelek, és mintha egy szörnyet látnék...


Alapozóval, némi sminkkel, hajvasalással azért tudok javítani magamon, de az a baj, hogy NEM természetes szépség vagyok úgy...

2012. jan. 31. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

És azt igazságosnak tartod, hogy az egyik ember nagyon okos, a másik meg hiába tanul, buta, pedig százszor annyit küzd? Vagy hogy valaki a gazdagnak más meg afrikai éhezőnek születik? Vagy valaki egészséges, más meg gyógyíthatatlan beteg, mozgássérült?

Értékeld amid van, ne keseregj ilyen apróságokon. Örülj, hogy egészséges vagy, és van lehetőséged javítani magadon.

A pattanásokon segíthetsz krémekkel, kozmetikussal, bőrgyógyásszal, egészséges táplálkozással, a jó alak is elérhető diétával és sporttal, a hajadat is tudod ápolni. Ez legyen a legkisebb problémád.

2012. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

MIÉRT?

Gének, meg a környezeti hatások okozzák ezeket.

Majd ha jó idő lesz, akkor napozz, az eltünteti a pattanásokat.

Egyébként meg egy kis bőrhiba nem a világ vége.

2012. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
ne használj alapozót, hanem moss arcot minden nap, és nem leszel pattanásos. Pont az a 20 réteg smink teszi tönkre a bőröd. Sportolj sokat, és jó lesz az alakod. A hajjal nekem is meg szokott gyűlni a bajom. :D
2012. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20-25 éves korig én is jól néztem ki smink nélkül, de most 30 évesen reggel mintha egy szörnyet látnék: egyre karikásabbak a szemeim, sok mitesszer, csúnya foltos bőr :(

nem kell 20 réteg smink egy leheteltnyi a foltokra/pattikra és az orr-ra, pici pirosító+szemceruza. Ennyi.

2012. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én még nem léptem a második X-be...
2012. jan. 31. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát a sorsnak szerintem közel nem ez a legnagyobb kegyetlensége... szóval örülj, ha ezt véled kegyetlenségnek!

És hát ez van. Sajnos a mai világban rengeteget számít a külső, de nem mindenki születhet szépnek, ám attól ugyanolyan (sőt) ember vagy, mint a "szebbek"...

2012. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én speciel akkor szépnek érzem magamat smink nélkül, ha a hajam normálisan áll, vagy a kedvenc szettemet viselem. bőrhibáim pedig alig vannak, mert rendszeresen tisztítom az arcomat, néha persze kijönnek a pattanások. az orrom pirosas, de ez meg már annyira nem érdekel.

egyébként egyet értek az előttem válaszolókkal. másoknak sokkal nagyobb kegyetlenség jutott... ezért ha panaszkodom, ezt tartom szem előtt ;)

2012. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!