Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki borotválja...

Van olyan lány aki borotválja a mellbimbóját? Barátnőm azt mondta h neki szőrös, de majd kikopik. Most viszont le akarja borotválni!

Figyelt kérdés
Mit tanácsoljak neki? Nyilván zavarja a szőr, és el akarja tüntetni, pláne most, hogy van barátja. Mit mondjak neki, ami jó megoldás lehet?
2012. febr. 1. 14:13
1 2
 1/12 Antimod ***** válasza:

Ne borotválja, mert könnyen megsértheti! Ha annyira zavarja, vágja le óvatosan ollóval.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kértem hogy mutassa meg.. nem tudom milyen lehet de érthető mód nem akarja mert szégyelli... Majd javaslom neki az ollós dolgot, de ha valóban szőrös mint mondjuk egy láb, akkor azt nem lehet ollóval megoldani.
2012. febr. 1. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a színét.. mert lehet hogy a fehér kis pehely szörök zavarják, amiket fölösleges borotválni ollóval vágni... nekem néha-néha megjelenik vastagabb fekete szőrszál, aminek jó milyen van a gyökere így jobban látszik.. ha neki is olyan van akkor inkább szemöldök csipesszel húza ki, nem fáj, viszont nem sérül tőle a bőr mint a borotvánál, és mégse látszik mint ollóval
2012. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben rákérdezek, és köszi a segítséget! :) Remélem találunk valami megoldást mert most elég depressziós e miatt. :S
2012. febr. 1. 14:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Csipesz!! A borotvától ugyanis megerősödik, és sokkal több fog nőni neki, meg erősebb.
2012. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én borotválom,de nekem nem csak pár szál van rajta és nem csak a mellbimbómon.
2012. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És neked nem erősödött meg tőle? Mert nekem a lábam azóta szőrös igazából hogy borotválom.. :S Így is depressziós, ha ennél is rosszabb lesz neki (bár nem tudom hogy most milyen) El sem tudom képzelni mi lesz vele. :S Nem lehet gyantázni esetleg vagy ilyesmi? Mert én a lábamon tapasztalom hogy nagyon durva lesz a szőr.. ez a mellek esetében biztos nagyon kellemetlen.
2012. febr. 1. 17:12
 8/12 anonim ***** válasza:
De,nekem is elégé megerősödött,bár én amúgy is nagyon erős szőrzetű vagyok.Sajna elkezdtem borotválni és még erősebb lett.Ilyenkor télen én nem is nagyon szoktam,de elég szörnyű látvány.A lábamról ne is beszéljünk,mint a drótkefe.Lehet gyantázni is ,de én szörnyen nézek ki utána.
2012. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

ollóval vágni?! ne röhögtessetek már.. az ki fog hullani.. amíg serdülőkorban van az ember addig normális.. ha vágja meg fog erősödni és olyan lesz mint egy gorillának :S :D

én akkor már a szőkítést ajánlanám

2012. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy neki is szőke, de eleve az zavarja hogy szőr van ott, pedig mondtam neki hogy egy minimális szőr normális az ember egész testén, így a mellbimbó körül is. De nem tudom vele megértetni.
2012. febr. 3. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!