Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen alakom?...

Hogyan lehetne ilyen alakom? (kép lent )

Figyelt kérdés

Nemvagyok nagyon dagadt de az ünnepek alatt eléggé meghíztam..ilyen alakot szeretnék..mivel az egyik bnőm van a képen "levágtam"(:P) a fejét.:) Ötletek ?


[link]


2012. febr. 1. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom... Tornázz, felülés stb.

De ezzel a barátnőddel összehozhatnál:P;)

2012. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a képen te vagy , csak azt akarod hogy dicsérjenek. Nekem nem tetszik amugy ez az alak, attól eltekintve se hogy semmi melle. Teljesen átlagos.
2012. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy lehetnél ilyen de ha megtudod nekem is árúld el :DD


Mondjuk attól is függ mennyire vagy kövér...

2012. febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem a képen a csajnak elég szar alakja van... semmi mell, semmi derék, látszik hogy a hasán semmi izom nincs, ehhez képest viszont szinte túl vékonyak a combjai...

és egyszerűen sportolj és jó alakod lesz...

2012. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan az alkatod, akkor sosem lesz ilyen. Ez van.

Én például tudom, hogy sosem lehetnék ilyen, mert nagy cicim van, karcsú derekam, és széles csípőm, és ez akkor sem változna, ha vékonyabb lennék (talán a mellméret).

Ha fogyni akarsz, akkor ott a fogyókúrás rovat:)

2012. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ilyen alakot ne akarj...hsból még leadhatna, vagy formásíthatná felüléssel. látszik, hogy eléggé plöttyedt az egész...brrr....
2012. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!