Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne olyan alakom...

Hogyan lehetne olyan alakom (a műmelleket leszámítva) mint a képen látható lánynak?

Figyelt kérdés

[link]


Alapvetően én magam is ilyen vékony vagyok (nem ennyire kisportolt), de az utóbbi két évben a fogamzásgátló miatt derékra és hasra nagyon meghíztam. Már abbahagytam a gyógyszert szeptemberben, de nem állt helyre a dolog.


Érdekelnének olyan edzés formák amikkel ilyen feszes bőr és szép alak elérhető. Hatékony és gyorsabb módszer érdekelne, mivel nem hatalmas fogyásról lenne szó, hanem átformálásról, ráadásul mint mondtam én magam is ilyen vékony vagyok mindenhol, kivéve a csípő-has, plusz nem ilyen feszes a popsim..


Amúgy 172 cm vagyok és 56 kg, szóval tényleg nincs rajtam felesleg, csak ami lenne is az is mind a hasra meg csípőre ment..én máshova nem tudok hízni.


20l


2012. jan. 18. 21:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Magától a képen látható lánytól vonatkoztassatok el egy kicsit, nem rá akarok hasonlítani, hanem az alakomat szeretném ilyenné formálni műmellek nélkül.
2012. jan. 18. 21:57
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Hagy mondjak el valamit:

Ez az alak senkinek sem tetszik!

2012. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ilyen alakod csak photoshoppal(a csajé is photoshopos) lehet...ne akarj piszkafa lenni.sportolj sokat,tornássz esténként.sok sikert:)
2012. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nekem igen:-) a kérdésre, kérlek.
2012. jan. 18. 22:07
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen alakod sosem lesz, de másnak sem. Maximum képeken. Photoshop.
2012. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Ilyet ne akarj ronda mint a bűn :D max kancigánynak fogsz kelleni xd
2012. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

ez engem is érdekelne...

amúgy sok hasonló képet láttam ahol a csajnak ilyen vékonya dereka (és felismerem a ps-t magam is sokat használom :D).. sőt,ha kicsit fogynák az enyém is hasonló lenne, szóval ne írjátok hogy nincs ilyen, ez a kép lehet nem eredeti, de attól még vanna ilyen eredetiek is.

2012. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó egyetértek veled:-) Szóval már ketten várjuk az ehhez az alakhoz tartozó edzés tervet:-)
2012. jan. 18. 23:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai topmodell diétával ilyenek lehettek:


reggelire: semmi kaja, ásványvíz+30-50perc szobabicikli

ebédre: semmi kaja, 1 gramm speed, 2 óra kardioedzés+50perc súlyzózás

vacsi: semmi kaja, 1 gramm kokain+ néhány koktél az esti partin..

2012. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez a kép nem eredeti. Ennyire nem lesz lapos a hasad és nem lesz feszes a feneked, se sima a bőrőd és sorolhatnám. Létezik olyan, hogy lapos és feszes és sima, de ennyire nem. Én... nem is tudom... úsztam 11-13 évesen, elég rendszeresen és elég sokat, aztán lovagoltam, aztán ültem a gép előtt, aztán most megint lovagolok. Ennyire sosem lesz lapos/sima/feszes a testem, de eléggé meg vagyok vele elégedve. Hízni ha akarok se tudok, sajnos...:/ Szerintem ez genetikai adottság. Amúgy minden női magazinban vannak ilyenek: szép alak, feszes popsi. Elkezded próbálgatni és majdcsak bejön az egyik. Meg profi edzőteremben személyi edzővel és személyi plasztikai sebésszel hollywood stílusaban, persze.

19/l

2012. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!