Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szoltok szerintetek jo pasi?

Mit szoltok szerintetek jo pasi?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 2. 19:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, bár a színei jók (haj, szem, bőrszín).
2012. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Rég nem vagyok már kislány, de nekem bizony nagyon bejön. Imádom a spanyolokat amúgy is és ez a barna haj-szem párosítás mindig is a gyengém volt (ehhez képest a párom, a szerelmem, aki a gyerekeim apja világos hajú és zöld szemű...) :)

Számomra abszolút bugyinedvesítő a külseje :)

És amúgy is Barca-nak szurkolok :)

2012. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Most akkor azért tetted föl a kérdést, hogy megbizonyosodj róla, hogy jó pasi vagy e?

Azt írod, hogy hasonlítasz rá. Előtte meg azt, hogy tök jó pasi...ne haragudj, de egy cseppet nem érzed magam egoistának?

Van, akinek nem jön be és kész. És akármit is csinálsz, nemek sem jön be annyira, hogy a kezemet tűzbe tegyem érte. Nem rossz...de ennyi.


24/n

2012. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Har igazad van hasonlitok ra persze nem ugy mint ha ikrek lennenk de nagyabol ijesmi karakter vagyok es kivancsi voltam mit szoltok lehet abban is igazad van ,hogy egoista vagyok.
2012. febr. 3. 11:29
 15/16 anonim ***** válasza:

Cesc, hmmmm....nagyon is jó pasi.:))

Nem tudom, mennyire hasonlíthatsz rá, de azért szerintem vegyél egy kicsit vissza az arcodból.:D

2012. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elmegy. Inkább a haja tetszik. Privátba tudsz küldeni képet? (összehasonlítás kép )
2012. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!