Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Van egy...

Mit szóltok ehhez? Van egy pasi, akivel már jó ideje ismerjük egymást és nagyon szoros lelki kapcsolat alakult ki köztünk és.

Figyelt kérdés
kb. egy éve kezdtünk el vonzódni egymáshoz. Mindig beszélgettünk telefonon, msnen és nagyrészt tudtuk mi van a másikkal. A távolság és még sok egyéb miatt viszont nem történt semmi köztünk. Pár hónap után neki jött egy nő (aki egyébként nagyon hasonlít rám, külsőre és belsőre is) és azóta ők úgy ahogy együtt vannak, elvileg szerelmesek. Mióta van ez a nő már alig tudunk egymásról valamit mégis folyton smsezgetünk (ezek általában arról szólnak csak, hogy hiányzol, remélem jól vagy, jó lenne megölelni, stb.) Ő azt mondja kiábrándult belőlem, mint nőből, amit megértek, mert leginkább miattam nem találkoztunk, mégsem tud meglenni nélkülem. Én mondtam neki nem rég, hogy hagyjuk abba ezt, mert nekem fáj ez és elegem van ebből. 3 hét múlva viszont felhívott, addig bírta nélkülem. Most azt kérdte, hogy ezentúl ne smsezzünk, mert az smseink miatt sokat veszekszik a nőjével, hanem inkább emailezzünk. Azt mondja egyikőnket sem akarja megbántani, engem mindig is szeretni fog és nem közömbös irántam. Ez akkora hülyeség, mert ha emailezünk is ugyanúgy fog rám gondolni és a nője is ugyanúgy féltékeny lesz továbbra is. Mondtam neki, hogy egyikőnknek lassan lépnie kell valamit, mert ez így nem állapot.
2011. márc. 2. 15:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy önző szemét és csak kihasznál ...
2011. márc. 2. 15:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ábrándult ki belőled , mint nőből?????

Adtál valami okot rá?


Ez a férfi nem veled van, hanem egy másik nővel.Nem te kellesz neki, hanem a másik nő, tökmindegy, hogy szerinted mennyire hasonlít rád. Ha nem te utasítottad vissza a pasit, akkor sajnos csak szórakozik veled és nem akar többet. Ha akar is, akkor melletted is meg fogja tenni uyganezt egy harmadikkal.

2011. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő sokszor akart találkozni és már el is kezdte szervezni, de én visszamondtam és hát igen, jó párszor elutasítottam :( de akkor én még nem szerettem őt, bennem ez később alakult ki, mint benne.
2011. márc. 2. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
NA akkor így jártál. Egy dolgot tehetsz: elmondod neki egyszer kereken, hogy mit szeretnél tőle . Utána eldöntheti , szeretne-e veled lenni. HA nem, akkor hagyd a francba. Még mielőtt elkezded magad hibáztatni mindenért.
2011. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő mindig azt mondja, hogy semelyikőnket nem akarja átverni és különben nem is csalná meg. Én azt nem értem, hogy ha tényleg szerelmes belé, akkor engem miért keres folyton és miért nem tud tőlem elszakadni?
2011. márc. 2. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
mert ezek szerint egy mebízhatatlan, aki nem tudja,mit akar. megsérülhetsz nagyon könnyen, ha vele leszel, hidd el.Mert te sem vagy kivétel, melletted is megcsinálja majd ezt .Szinte biztos,hogy ha veled összejön, a hátad mögött a mostani csajával játsza majd ezt.
2011. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem tenné, ismerem őt. Mi sokáig baráti viszonyban voltunk és tudtam róla mindent. És mondom mi csak beszélgetünk, már én is egyre kevésbé szeretem őt, már nem lennék vele mindenáron. Mikor vele akartam lenni, ő akkor nem. Nem az a kérdésem, hogy összejövünk e még valaha és már nem is tud megbántani, hanem, hogy ennyire gyenge lenne, hogy nem képes elszakadni az én netes társaságomtól?
2011. márc. 2. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát kérdezz rá, miért csinála ezt.
2011. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyi lenne a válasza, hogy nem akar elveszíteni. :D
2011. márc. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!