Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinéznek, ha ebben megyek bálba?

Kinéznek, ha ebben megyek bálba?

Figyelt kérdés
Egy sima svábbálról van szó, tehát nem kell nagyestélyiben menni, viszont a tavalyi fekete koktélruhám már nem jó. Elmentem nézelődni, hátha van valami, de a tervezőnek vagy varrónőnek ízlése ficama volt és olyan rusnya rongyokat lehet kapni, hogy ha utánam hajigálták volna se kellenének. De egyik kis üzletben láttam sima szürke nadrágkosztümöt és hozzá illő blézert. Elmehetek ilyenben? Az a gond, hogy egy elég rongyrázós társaságról van szó, és tavaly is mindenkin kisestélyi koktélruha volt, nem akarom, hogy ott kinézzenek, mert nem vagyok alkalomhoz illően öltözve.
2012. febr. 3. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor nyilván kinéznének...

De amúgy mértnem veszel egy új koktélruhát?

2012. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoknya+csinos felső?
2012. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
felén sváb bálba svábruhát szokás felvenni
2012. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, itt nem szokás sváb ruhát felvenni, de amúgy sem venném fel.

Azt, hogy miért nem veszek egy másik koktélruhát pedig már leírtam, mert egyszerűen mind ocsmány. Egy teljesen egyszerű, egyszínű ruhát szeretnék, de nincsen. Mind csicsás, tele van aggatva mindenféle virággal meg fodrokkal. Nekem ezek nem kellenek. Ha lenne még időm akár varratnék is, de nem gondoltam volna, hogy nem fogok ruhát találni (több üzletben is nézelődtem).

2012. febr. 3. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenkin kisestélyi vagy koktélruha lesz,ne vegyél nadrágkosztümöt.Ha semmiképp nem találsz megfelelő koktélruhát,legyen egy fekete szoknya alkalmi felsővel.
2012. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!