Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dm-ben rendeltem fényképet,...

Dm-ben rendeltem fényképet, de rájöttem, hogy mégsem ott szeretném előhívatni. Ha nem megyek érte az megoldás?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Késő bánat, ha már megrendelted, el kell menni érte és ki kell fizetni.
2011. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha nem megyek érte lesz belőle vmi baj? sem címet, sem telószámot nem adtam meg. nincs kedvem majdnem 2× árat kifizetni. Sajnos a jobb ajánlat csak a rendelés után érkezett:S
2011. dec. 18. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Minimum egy nevet meg kellett adnod, simán behajthatják rajtad ;) Esetleg írsz nekik, még lehet, hogy nem hívták elő.
2011. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Húha, egy név alapján aztán keményen be lehet ám hajtani bármit! És ha a nevem Kovács István, akkor eleve hogy találnak meg? És ha mondjuk más nevével megyek oda? Így nem lehet behajtani semmit.

Az más kérdés, hogy nem szép dolog így otthagyni a képeket, de nem lehet semmit tenni ellene.

2011. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Név,számítógép IP cím ;)
2011. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt hiszem februárban volt egy olyan esetem, hogy előhívattam 1 képet és hiába jött az értesítő még két hét múlva sem jött meg. Utána vagy két hónappal később láttam, hogy ott van. Nagyon nem érdekelt már, ott is hagytam. Nem kerestek vele meg semmi.
2011. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!