Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jeges szél=csúnya arc! Mit...

Jeges szél=csúnya arc! Mit tehetnék ez ellen? Vki hasonló helyzetben? A viharos erejű jeges szél oly mértékben megcsúnyítja az arcomat h legszívesebben ki sem tenném a lábam ilyen időben.

Figyelt kérdés

sok lánynak még ilyen időben is rendkívül szép tiszta arca van,nekem pedig vörös-lilás,de ne úgy képzeljétek el h csak itt-ott egy kis pír, hanem az egész foltokban különböző árnyalatokban ,a szemem mindig könnyezik, rendkívül csúnya az összhatás:((

amúgy egyáltalán nincs problémás bőröm,szinte pattanásmentesnek mondanám,nem is használok így alapozót csak egy kis púdert,ennyi bőven elég is(tavasszal,nyáron ősszel van h még púder sem szükséges).indulás előtt semmi gond sincs a bőrömmel,csak miután kilépek az ajtón ,ilyen hidegben 5 perc elég ahhoz h az előbb említett állapotba kerüljön:(elég hosszú az űt a suliba. majd miután beérek a gimibe,a melegebb hely hatására kb 10-15 perc alatt mérséklődik a a vörös-lilás beteges kinézet.

egyszerűen ötletem sincs,gondolkoztam az alapozón,de az sem tűnik jó megoldásnak,nem is tudnám egyenletesen szépen felvinni,meg ahhoz h a bőrömet akkor is eltakarja mikor vöröses-lilás ahhoz valóságos vakolatot kellene magamra kenni.

nagyon remélem h kapok használható válaszokat,mivel ez a dolog rendkívül önbizalom hiányossá tesz.:(

18/L


2012. febr. 6. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel, mielőtt suliba mész, kendd be az arcod valamilyen gazdagon hidratáló krémmel. Valószínűleg a szél már annyira kiszárítja, hogy amiatt lesz pirosas/lilás. Az alapozó tényleg nem megoldás, mivel csak eltakarná egy kicsit a foltokat, de a kiszáradást nem oldja meg.
2012. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm,megpróbálom hátha beválik.

ha esetleg van még vkinek vmilyen ötlete azt is szívesen fogadom.

2012. febr. 6. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kiszárítja a szél, hanem ennyire érzékenyen reagálsz a hidegre. Nem vagy ezzel egyedül egyébként, több embertől is hallottam.

Ha jól emlékszem a La Roche Posay-nak (gyógyszertárakban keresd, de sajnos elég drága) van ilyesmi krémje, ami védi az arcot és attól nem lesz ilyen problémád.

Sajnos nem tudom melyik az, mert én is csak olvastam régebben és megjegyeztem, de nem néztem utána mert mindig volt fontosabb teendőm... na mindegy. Lehet a neten megtalálod, vagy ha kleg a patikus tud majd segíteni.


A LRP-nek vagy lehet a Vichy-nek is biztos van valami ilyenje.

2012. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elírtam. azt akartam mondani, *esetleg* a patikus.

bocsi :)

2012. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!