Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van 5 db orvosi fém piercingem...

Xyzzz11 kérdése:

Van 5 db orvosi fém piercingem,3 fülben 1 szemöldökben 1 ajakban és a munkámból adódóan naponta pár percet kellene töltenem egy helyen ahol 100+ fok van. Érdemes őket bent hagyni? Vagy vegyem ki őket naponta munka előtt és este pedig rakjam vissza?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos hogy este mindet vissza tudod tenni, mert pl az ajak pc-nek 1 óra se kell hogy teljesen összeforrjon.
2012. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

miért ne hagynád bent? előbb égnek el a belső szerveid a meleg levegőtöl,mint hogy a piercingek miatt sérülnél meg...

amúgy meg első,nekem már 2 hónapja nincs benn az ajak piercingem,és simán vissza tudom még rakni,max egy kicsit szorosabb a luk,sőt már ezerszer vettem ki pár napra mikor valamiért kisebesedett a talpa miatt a szám belső részén.

2012. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kedves első válaszoló nekem alig fél éve van ajak piercingem és 1 óra alatt nem forr be a lyuk nekem volt hogy 2-3 napig nem volt benn ékszer és mégse forr be(:
2012. febr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ugy Látszik tisztázni kell dolgokat...Az ajak pc nem forr be 1 óra alatt...egy 2 hónapos nyelv pc nek a hártyásodási ideje 2-3óra de még nem forr össze.az egy kicsit hosszabb folyamat míg a lyuk helyén regenerálódik a szövet...Ahogy a kolléga is mondta 2-3 nap után még visszarakja szal nagy hülyeséget beszélsz!Amihez nem értesz ne szólj bele!A Kérdező válaszára reagálva:az hogy meleg van az egy dolog...Bent hagyhatod a pcket csak a higiéniára figyelned kell mert a verejtékezésnek a hatására baktériumok szaporodhatnak el és kisebb nagyobb gyulladásokat okozhatnak.Sűrűbben kell fertőtlenítened esetleg többször kifőzni.Mellékesen megjegyzem hogy a már behegesedett (gyógyult) pc-nél is oda kell figyelni pl fürdésnél ugyanis a pc járatba került víz is okozhat gyulladást.
2012. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok és a saját tapasztalatomat írtam le :)
2012. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fog megégetni a fém, a tested lehűti. Mint ahogy a fémkanál se forrósodik fel (mondjuk ha tűzhelyen levest kevergetsz), amíg fogod. De ha elengeded akkor felforrósodik és utána már nem lehet megfogni.
2013. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!