Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen és mennyi sminket...

Milyen és mennyi sminket teszel naponta magadra, suliba vagy munkába?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
az ég világon semmit.
2011. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Én sem sminkelek suliba egyáltalán.

L/18

2011. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

alapozó, púder, pirosító, szempillaspirál, labello


16/L

2011. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Semmit.Tök felesleges,mert nem akarom időnap elött eltekerni a bőrőm.Meg suliba hova sminkelni??
2011. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Alapozó-nélküle hulla szinű arcbőröm van

Korrektor-sötét karikáimra,bár olyan sötétek,hogy még ez se takarja teljesen el :(

Púder-azért,hogy egész nap kibirjon

Szempillaspirál-sötétebbek legyenek a szempilláim


Ennyi.

16/L

2011. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Ami nagyon alap, az az alapozó+szemceruza+szempillaspirál, ennyi ha reggel rohanok. De általában még egy kis szemhéjpúder meg szájfény jön hozzá.
2011. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
szempillaspirál,púder,pirosító,éa ha olyan kedvem van arany szemhélypúder :) 15/L
2011. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

Főleg a ruha dönti el h milyen sminket használok.

Alapozó mindig,feketeszempillaspirál+ szempilla göndörítő,rúzs vagy szájfény de ennek a szine a szemfestékszinétől függ,feketetus vagy szemhéjpuder(barna,arany,bézs,lila leggyakrabban),korrektor szem alatti karikákra.Ezeket használom suliba,de ha dolgoznék akkor is ez lenne sztem.

18/L

2011. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

"szempillaspirál,púder,pirosító,éa ha olyan kedvem van arany szemhélypúder :) 15/L"


az szemhéj... és 15 évesen ennyi smink? 20 évesen mi lesz? bemész a DM-be és magadra rántod az összes polcot? Ráadásul iskolába? Hova fajulunk...

2011. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Most mi a bajod ezzel kedves utolsó?Sztem egy 15 éves gimis lány már sminkelheti magát,sztem ez egyáltalán nm sok.Ha azt írta volna h műszempilla,meg szemöldökceruza stb felesleges cuccok akkor megérteném a felháborodásodat,de ez még egyáltalán nm lépi át a határt.
2011. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!