Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti szoktatok házilag készíteni...

Ti szoktatok házilag készíteni ruhákat, ékszereket vagy bármi mást? Miket?

Figyelt kérdés
Linkelhetnétek képekeagyon szeretek ilyesmikkel bíbelődni, de már kifogytam az ötletekből. Köszönöm mindenkinek, aki válaszol.
2012. febr. 7. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

én szoktam!

de csak olyanokat hogy például egy masnit varok a ruhára vagy flittert.

2012. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ez a blogom, minden, amit csinálni szoktam az ott van, gyűrű, kesztyű meg még sok más ami nincs fent, de ha akarod, leírhatom üzibe az összeset:)

2012. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megnézem a blogodat, de ami nincs fenn, azt is leírhatnád nekem :) Nagyon megköszönném.


Mindkettőtöknek köszi a választ :)

2012. febr. 7. 15:52
 4/5 Szana33 válasza:
igen, nekem a csőtop a specialitásom, de szoktam átalakítani ,bevarrni nacikat, felsőket, mindent ami nem túl bonyolult, pl. azért egy kabátot nem kezdenék el egyedül megvarrni :D
2012. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam, ez az egyik hobbim. Utoljára táskát készítettem, de ezt kimondottan eladásra, nem saját használatra. Így néz ki:

[link]

2012. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!