Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Házilag hogyan szúrnád a...

Házilag hogyan szúrnád a füled? NAGYON FONTOS! Kommentbe írd le kérlek!

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2012. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már szúrtam magamnak kettőt. Zsákvarrótűt fogsz (az a lényeg, hogy vastagabb legyen, mint a rendes tű.) és tűz alá tartod azt a végét, amit majd a füledbe raksz. Vagy letörlöd alkohollal, tehát fertőtleníted. Én nem mertem egy határozott mozdulattal átszúrni a fülemet, így azt csináltam, hogy elkezdtem forgatni, és egyre és egyre beljebb ment. Nekem hosszú munka volt. Az is fontos, hogy ahol jön ki a tű, a füled másik végén, tegyél oda valami rongyot, vagy zsebkendőt nehogy felsértsd a bőröd. ha átszúrtad hagyd benne, és mindig húzz rajta egyet félóránként. (a zsákvarrótű a vége felé vastagodik, mert bele is kell tenni valahol a cérnát-->remélem érted, de másképp nem tudom elmagyarázni.) Aztán mikor kihúztad, tegyél bele fülbevalót, ami nem kezdi ki a füled. (nekem például bizsut nem lehetett, mert kikezdte.) Pár nap alatt rendbe jött. Ja és porcot ne szúrj otthon, csak fülcimpát, de azt is akkor, ha muszáj. Sok sikert. :)
2012. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél gyógyszertárban branült, azt fertőtlenítened sem kell, mivel steril. vastagsága is tökéletes. fogod, átdöföd, kész. De azért füled fertőtlenítsd le, meg is jegelheted kicsit.
2012. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek..:)) megírom hogy sikerült :$
2012. jan. 25. 20:03
 5/8 A kérdező kommentje:
mind az 5 kész...:$$:D:D:D:D:D::
2012. jan. 25. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
forgasd meg benne a fülbevalót napi 2x, és tisztítgasd alaposan, akkor szépen be fog gyógyulni.( remélem nem bizsu fülbevalót tettél bele!)
2012. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5???
2012. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen ötöt..:DD egy lyuk sem volt a fülembe..:|

egyikbe csináltam 2-t másikba meg 3-at...egész jó lett és nem is fáj..:$

köszönöm a tanácsokat..forgatom majd persze.:))

és nem bizsut..anyu arany fülbevalóit lopkodtam el pár nap erejéig..:)

2012. jan. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!