Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendszeres borapolas ellenére...

Rendszeres borapolas ellenére ez a hideg nagyon szaritja a kezem, ajkaim, borom, szombaton pedig életem randija, help?

Figyelt kérdés
Eskuszom, ugy érzem magam, mint Mrs. Bean... Szombaton egy nagyon vart randim lesz, hetek ota izgulok miatta, de katasztrofat katasztrofara halmozok azota: hétvégén kijott egy herpesz a szamom, szerencsére kezd varasodni, orult modjara kentem-szedtem ra mindent,reménykedem hogy total eltunik.A kormom tegnap tovig letort,szoval lemondhatok a franciamanikurrol.A csizmamnak, amiben menni szerettem volna - maig rejtély hogyan- kitort a sarka tegnap este, ésatobbi, ésatobbi...( es a hajfestés még csak most kovetkezik, elore aggodok..:D) Ez a hideg ido nagyon kikezdi a borom, a kezem - hiaba kenem naponta tobbszor- nagyon szaraz lesz még kesztyuben is, az ajkaim kifujja a szél - nehogymar csak egy mulo herpesz diszelegjen rajta, legyen jo huzodo, pirosas is :S .. Tehat a kérdésem: mit hasznaltok ilyen zimankoban, hogy ne nagyon szaradjon ki a borotok, illetve a szatok ne egy smirglipapirra hasonlitson? Koszi elore is a valaszokat!
2012. febr. 7. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahol nagyon száraz a bőröd (szád, orrod, kezed, stb.) kend be vazelinnel, egy este alatt meggyógyítja, a herpeszre is nagyon jó, mert légmentesen zárja le a sebet, ezáltal gyorsan gyógyul. Gyógyszertárban kb. 400 ft.
2012. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!