Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha rendszeres...

Mit tehetnék, ha rendszeres sport mellett is ilyen a combom?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha vékonyabb lenne.

[link]


2011. jún. 5. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lötyögő, hanem feszes, akkor ez a normál állapota. Vannak erősebb combú nők. Egy méregtelenítő kúrát én megtennék még az ügy érdekében, mert a comb felső-belső részére rakódik le rengeteg méreganyag.
2011. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez egy jó comb, nem legyen vékonyabb
2011. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt a kerdest nem ertetted komolyan.

Hencegni akartal vele inkabb.

Nincs mit csinalj, kislany? :)

2011. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mit akarsz ezen a lábon vékonyítani? -.-"""
2011. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hencegni akartam, szerintem vastag a combom és kíváncsi voltam rá, hogy mások is így látják- e. Egyébként nem vagyok már kislány, sajnos...
2011. jún. 5. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:

En azt hiszem tudom, hogy mirol kerdezel.

Nincs rossz labad, de tenyleg nem az, amit mondjuk te szerintem elkepzelnel tokeletesnek.

Ugy latom, hogy izom van rajta, nyilvan azert, mert rendszeresen sportolsz. A gond az, hogy mas is van rajta, nem eleg szalkas. Akkor jonne ki talan az a forma, amit te szeretnel.

Szalkasitashoz ket dolog kell, a legfobb dolog a dieta.

Az nem uszod meg. Nem azert, mert a sulyoddal van gondd, hanem azert, mert egy normal sulyu embernel is az alak nagyreszt az etkezestol fugg, a mozgas csak pluszban segit. Sokan azt gondoljak, hogy a mozgas csak a fontos, az etel nem.

Itt most nem arra kell gondolni, hogy mennyit eszel, nem a kaloriabevitelt kell csokkenteni, ha kilobol nem akarsz leadni, hanem kicsit valtoztatni kell az osszetetelen.

Sok rost, sok feherje, sok viz, keves szenhirat, ha megis, akkor fokent termeszetes szenhidrat gyumolcsbol, finomitott max reggelire.

Olvasd el ezeket peldaul:

[link]

[link]


Ha van esetleg Rubint Rekaval kapcsolatban ellenerzesed, akkor tedd felre es tornazz az Add onmagad 1-2-3ra. Valtva a legjobb, eleg napi 20-30 perc, de heti hatszor. Nem azert, mert o olyan jofej, de tenyleg durvan jok ezek az alakformalo gyakorlatok.

2011. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha fogyni akarsz akkor diétáznod is kéne a sport mellé
2012. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék fogyni, így is túl vékony vagyok, csak a combommal van baj.
2012. dec. 19. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Már ilyen marad, ha másfél év alatt nem sikerült megoldani :)
2012. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem szeretnél fogyni akkor mégis hogyan akarsz te vékonyabb combokat? :D már bocsi de ez így elég értelmetlen.
2012. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!