Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás előtt van valami...

Tetoválás előtt van valami fájdalom csillapitó amit be lehet venni, vagy azok erre semmit nem használnak?

Figyelt kérdés
1hét múlva megyek,a tarkóm alá,hátamra lesz a tetoválás,ez lsz az első,és marhára félek.Van értelme bevenni valamit(gyógyszer),vagy tök felesleges?Vagy esetleg amivel enyhithetném(előtte) a fájdalmat?Háton mennyire fog fájni?
2012. febr. 7. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert bevenni felesleges, talán kérdezd meg a tetoválót, hogy nem befolyásolja-e a tetkót, ha befújod/befújjátok előtte Lidocain spray-vel a bőrödet. Az ugye helyi érzéstelenítő, szóval én ezt mindenképp megkérdezném (szerintem nem befolyásolja, de nem értek a tetováláshoz:)
2012. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem hinném, mert oda úgy érdemes menni hogy nem szedel gyógyszert meg nem vagybetegse, (piára se gondolj mert ha ittál alkoholt else kezdenek tetoválni)


sajnos tarkód alatt, hátadon nagyon fáj de kilehet bírni, annyira nem vészes

2012. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Abszolút nem fáj a tarkód alatt.(bár nem tudom, hol van a tarkód alatt a hátad, ott a nyakad van, de ott se fáj, ahova gondolom, hogy te gondolod)

Ha tetoválást szeretnél amúgy is bírd ki, vagy akkor ne is csináltass...

2012. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nyakam alatt kicsivel,vállmagasságba,talán kicsit még lejjebb.De megakarom csináltatni,de természetes szerintem hogy félek,hiszen nem tudom mire számitsak.De megfogom csináltatni,még ha belepusztulok is,a fiam miatt.
2012. febr. 8. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, bocsi hogy így írtam, csak tényleg úgy vagyok vele, hogy ha szeretnél tetkót, akkor az a kis fájdalom semmi. Én most csináltattam a bordámra, na az fájt, mint a pusztulat, a nyakadon nem fog fájni.
2012. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem történt semmi.Na majd kiderül,bizom benne hogy kibirom,majd a fiamra gondolok ;)
2012. febr. 9. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem a tetkós kifejezetten ajánlott egy feles házit :) persze nem többet :)


nekem is a tarkóm alatt van, nem fájt :) a csuklómon sokkal jobban fájt, de ott is bőőven elviselhető volt

2012. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na én attól be is hánynék,úgyhogy azt kihagyom :)
2012. febr. 9. 20:45
 9/9 Gábor0827 válasza:
100%

Jók az ilyen "ha nem bírod ne csináltasd" szövegek.

Én az egész mellkasomat csináltattam.

Jó sokáig tartott, volt amikor nem is éreztem, és volt hogy pár héttel később félbe kellett hagyni ugyanazt a területet mert remegni kezdtem a fájdalomtól.

A fájdalomérzet függ a kimerültségtől, stressztől, de még attól is hogy mit ettél előző nap.


1-2 ezerért nagyon hatékony krémeket lehet kapni, amik akár 90-95%ban elzsibbasztják a bőrfelületet. Ilyen a Priemyn, XTRACT2, vagy a Relief Gel.

Ezekben Lidocain, Tetracain, és/vagy Ephinefrine van, tehát nem baj ha nem vagy rájuk allergiás.

2016. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!