Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválással kapcsolatos...

Tetoválással kapcsolatos kérdés sos!?

Figyelt kérdés

ma hívtam fel egy tetováló szalont, bejelentkeztem márc 1-re. amikor az árra tértünk rá, rákérdeztem,hogy kb hány ft négyzetcentimétere? erre ő azt válaszolta,hogy centiméterben mérik, 2-4000közt. No most matematikai készségem nulla, tehát: nekem egy 5cm átmérőjű kör tetoválásom lesz (pontosabban egy napocska) akkor ez a legdurvább áron számolva 5x4000ft? vagy ezt most hogy értette a tetováló művész? Vagy függőlegesen és vízszintesen (azaz 2*5*4000 ft)?

Kérlek normális válaszokat írjatok, főként azok akik tetoválnak, vagy fanatikusok. köszi


2012. febr. 8. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugye viccelsz??
2012. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szerinted viccelek? nem értem mit találsz ebben viccesenek?
2012. febr. 8. 13:53
 3/16 A kérdező kommentje:
inkább írd le a választ. kösziii
2012. febr. 8. 13:53
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban tennéd, ha oda jelentkeznél be, ahol óradíjra mérnek, mivel így csúnyán lehúzhatnak. Amúgy az első felvetésed a reális!
2012. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
tudsz esetleg olyan helyet? mert én ahogy néztem az oldalakat ez volt a legolcsóbb... sajnos a legtöbb helyen 3000-ről indulnak! egyébként azért kérdeztem így, mert aki nekem először csinálta az négyzetcm-ben dolgozott és így érhető volt.... de ezt mos nem értem. és nem mindegy hogy 20 vagy 40... :S
2012. febr. 8. 14:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol laksz
2012. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kecskemét. de pest is jó.
2012. febr. 8. 14:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Pesten tudom ajánlani a RitaTattoot, keress rá. 4000/óra, nagyon kedves, közvetlen, gyönyörűen dolgozik. Ennél olcsóbban nem találsz, és szerintem ezt a napocskát 10 ezerből simán kihozná neked!
2012. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat!:)
2012. febr. 8. 14:24
 10/16 A kérdező kommentje:

kisfiam, értelmezésben nem lehetsz jó, de nem gond segítek: az árat kérdeztem, nem,hogy hova rakassam. azt már tudom.:)

ha neked a fent említett helyeken van és már megbántad, hűtsd le magad csillogó hóban inkább, mert agyvérzést fogsz kapni.:)

2012. febr. 8. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!