Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnyák a melleim?

Nagyon csúnyák a melleim?

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőtt még 85 C/D méretekkel rendelkeztem, de ma már sajnos csak 80 B/C. 13 kilót fogytam, de nem tudatosan és sajnos a melleim szinte teljesen eltűntek és megereszkedtek. Nagyon szerettem a melleimet. Teljesen elvesztettem az önbizalmamat. :(:(:(


[link]

[link]

[link]


2012. febr. 8. 22:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát eléggé lógnak, viszont vannak mellfeszesítő gyakorlatok, amikkel javíthatsz rajta, ne keseredj el.
2012. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Figyi en ket szules es szoptatas utan azt mondom ez messze van a logastol. En 80d es 95 e kozott ingadoztam az utobbi 5 evben gondolhatot kb mellbimbo koldok mellbimbo... Csak hogy ne hidd hogy egyedul vagy. Rajtad talan meg segit a feszesites rajtam mar csak a mutet. Csak az bosszant hogy en parazok tole mar 5eve szenvedek, masok meg tizenevesen meg fejletlen testtel is kes ala fekszenek... Nekem 21 evesen lett mellem addog semmi se volt szinte most meg ott tartok hogy fel kell varratni..
2012. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
hát ez nagyon ronda, bottal nem piszkálnám meg. Bocs.
2012. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kezdj el mellfeszesítő gyakorlatokat csinálni. lehet ebből még jó mell, csak meg kell dolgoznod érte.
2012. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

3.nagyon p.raszt bottal nem piszkalnam meg!

Lehet am negativ velemenyt normalis hangnemben is megfogalmazni! Es csodalkozunk hogy minden no onbizalomhianyos, es egyre tobben lesznek majd a Voksan Viragok...

2012. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az egyetlen ami szép volt rajtam, de már az sincs. :'( :'( :'(
2012. febr. 8. 23:09
 7/19 anonim ***** válasza:

Az én melleim is ilyenek,csak még csúnyábbak,mert a bimbokerületem nagyobb.Nekem is a sok fogyás hízástól!Egyébként szerintem nem olyan vészes ez :)

A mellfeszesítő gyakorlatok rajtam semmit sem segítettek,hiszen a bőr van teljesen megnyúlva.Neked is úgy látom,a striákból.

Én plasztikáztatni szeretnék,a másik megoldás hogy elfogadod :)

2012. febr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát valóban nem a legszebbek de a "bottal sem piszkálnám meg" az már eléggé túlzás azért.
2012. febr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az enyémek sokkal csúnyábbak, én elfogadnám a tieidet helyettük. :) Egyébként ha felszednél pár kilót, valószínűleg javulna a helyzet.
2012. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a 3. kommentelő valószínűleg egy troll, és elérte a célját, most örül magának...kb poénból írta csak, mert tulajdonképpen átlagosak a melleid, de te mégis nagyon csúnyának találod
2012. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!