Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vattacukor illat, használod,...

Vattacukor illat, használod, szereted?

Figyelt kérdés
A pink sugar nevű illatról szeretnék véleményt kérni, hogy ki mit gondol róla! Nem locsolnám magamra, csak nem tudom merjem e használni. Ti amikor ezt használtátok megdícsértek?
2012. febr. 9. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

27 f vagyok


múlt hétene gy ilyen illatot használó 30 körüli nő ült le mellém a buszra. igényes volt és ápolt, márkás ruha, stb, de ez az émelyítő vidámpark szag...szóltam neki hogy legyen szíves engedjen ki, és leültem 2 sorral előrébb. egyszerűen szörnyű

2012. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:( kár, pedig szívesen használnám.
2012. febr. 9. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:
én imádom, de magamra nem fújnám..nekem ez annyira evidens,ez nem parfüm illat hanem valami torz kis kütyüke ami marha jó meg
2012. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vicces meg minden, de igazából senkinek nincs szüksége rá és senki nem szereti (rendeltetésszerűen használni.) nem tudom, miért hagyta le a felét elsőre, sry :D
2012. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van és imádom, de csak a bőrömre fújva, akkor nagyon kellemes és tartós illata lesz 27/l
2012. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon csömör, émelyítő, nekem mindig hányingerem lesz tőle. Egyik barátnőm használja, hát...nem tudok 10 percnél tovább egyhuzamban mellette lenni

19L

2012. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem használnám, mert rajtam a víz is édes lesz, szóval a végén még elájulok a tartós szagingertől.


Viszont akárhányszor érzek valakin ilyen illatot egyből átváltozik a szememben egy két lábon járó cukormázas rózsaszín muffinná.


Nem azt mondom, hogy minden esetben kellemetlen az illat, de szerintem nem emberre való. Meg aztán félnék a darazsaktól...

2012. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem van Pink Sugar parfümöm és nagyon tetszik az illata. Annyira szeretem, hogy már több, mint egy éve ilyet használok. Kevés is elég belőle és nagyon tartós az illata.

Viszont a környezetemben az embereknek megoszlik róla a véleménye. Valaki dícséri, hogy milyen kellemes illatom van. De volt már olyan is, aki egy az egyben megmondta, hogy neki nem tetszik. Nem vagyunk egyformák! :)


21/L

2012. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, máson is magamon is. De annyira tömör,hogy néha ha rágondolok rosszul vagyok. Annyira cukor illata van hogy pff...
2012. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!