Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kötőhártya gyulladás kb...

A kötőhártya gyulladás kb hány nap alatt múlik el? És mivel kezeljem? Elég a szemcsepp meg a kamilla tea vagy van valami bevált módszer?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A visine nem múlasztja el. Kénytelen leszel smink nélkül menni, de ne légy már ennyire ovis! Nagyon kellemetlen betegség, mindenképp orvos által felírt kenőcs vagy szemcsepp kell. Én is sminkmániás vagyok, mégis kibírtam, az egészség fontosabb, és még ha abban a pár napban ronda is vagyok, hát ki nem sz..ja le?
2009. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
most akkor kamillával lehet vagy nem? döntsétek el:D
2009. jún. 2. 17:00
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is elmulasztotta a visine:)bár lehet én vok hibásan bekötve. én sminkeltem akkor, bár csak egy éjszaka erejéig. pont szülinapomat ünnepeltükXD fél óránként rohantam javítgatni a sminkem, mert könnyeztem, mint a fene, utánna kicsit rosszabb is lett sajna, de azért megérte, meg szorgalmasan csöpögtettem, szóval nem sokára el is múlt.
2009. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Tudnatok mondani szemcseppeket? Mert en a napokban vittem el a kutyusomat allatorvoshoz mert latszott hogy nincs rendben valami a szemevel es azt mondta ra hogy kotohartya gyulladasa van es hoy nem ir szemcseppet mert az allatgyogyaszati termekek 3x annyiba kerulnek de ebben az esetben megfelelne neki az a szemcsepp is amelyet embereknel hasznalnak
2014. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem tudom mi ez a kamilla ellenesség itt, de a kamilla tuti, hogy nem árt, gyulladáscsökkentő hatása van… A fiamnak 3 hete kötőhártya gyullaádsa van, és az orvos külön felhivta rá a figyelmem, hogy a gyulladást hideg kamillás borogatással nagyon szépen lehet csökkenteni, mellesleg bármi baja volt a szememnek mindig kamillával borogattam és lássatok csodát, még élek! :D

Kedves kérdező: Én nem tudom, hogy neked mi a fontosabb, hogy ne bukj meg matekból, vagy hogy ne legyen felülfertőzésed???

Nekem ha kötőhártya gyulladásom lenne, tuti ki nem tenném a lábam a lakásból addig míg el nem múlik, Ugyanis a kötőhártya gyullaáds tudásaim szerint fertző… Egy iskolába meg elég nagy a valószínűsége, hogy elég sokan megkapják tőled, ha magadra nem gondolsz ilyen tekintetben, akkor legalább másra gondolhatnál.

Tudom, hogy régi a kérdés, de ezt le kellett írnom.

2014. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!