Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon borzalmas az alakom?

Nagyon borzalmas az alakom?

Figyelt kérdés

már fogytam kicsit több mint tíz kilót, 2 hónapja futok, de nem sikerül többet...:S


[link]

[link]

[link]


2012. febr. 9. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Még van mit fogyni azért bár a kiindulási helyzethez képest biztos sokkal jobb:)

Sikerülni fog az csak nézd át mit lehetne javítani az étrenden illetve ha az úgy ahogy rendben van akkor még több sport, szerintem megéri:)

2012. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Eddig jó,ügyes vagy,gratulálok!

DE! Diétáznod is kell meg otthoni gyakorlatokat végezni otthon + a futás.

2012. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Teremben futok es szoktam sulyzos edzest is csinalni. De a hasanrol egyszeruen nem akar eltunni... :(
2012. febr. 9. 18:06
 4/12 Tojásrántotta ***** válasza:
64%
Ha a hasadról akarod eltüntetni, akkor a hasadat kéne edzeni .Egyébként grat az eddigi munkádhoz, és csak így tovább. Még egy kérdés L-Carnitin-t szedsz, mert ha nem akkor tudom ajánlani.
2012. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem szedek semmit, nem nagyon van rá pénzem. de az miben segítene?


hasra kéne edzeni - mit? eddig nem találtam olyan gyakorlatot, ami abból szedne le

2012. febr. 9. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ha a hasadról akarod eltüntetni, akkor a hasadat kéne edzeni ."


Ha valamihez nem értesz akkor inkább ne szólj hozzá mint hogy hülyeséget mondasz.

Nem létezik lokális zsírégetés és ez tény.

2012. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hasprés:')) az a legjobb, a felülés nem tesz jot a hatadra..'))
2012. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A hasadról fog a legkésőbb eltűnni a zsír. De a hasazást ajánlom, így legalább keményedik, feszesebb lesz. Viszont a hasazás se tünteti el a nem kívánatos zsírpárnákat.

Sajnos.

A diéta nagyon fontos a hasi zsír elégetésében. Sőt! Reggel egyél szénhidrátot, délben fehérjét és sok zöldséget, este szintén. Fontos, hogy sok vitamint és fehérjét egyél, különösen kalciumot, magnéziumot és vitaminokat egyél! Heti három zsírégető edzés a minimum.

Kitartás!

egy aerobic edző :)

2012. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hasazni szoktam, a teremben, ilyen kerettel:


[link]

2012. febr. 9. 21:23
 10/12 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy alkalmanként 100at szoktam, 25 háton, 25-25 jobb majd bal oldalra fekve, majd ismét 25 háton.
2012. febr. 9. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!