Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kamaszok akkor én most páwa...

Kamaszok akkor én most páwa vagyok? Így járok iskolába: Converse cipő, Csőfarmer, Dc pulcsi, Dc sapka. Most akkor páwának számítok?

Figyelt kérdés
15/f vagyok
2012. febr. 9. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Miért lenne búza ti idióták?Jobban örülnétek hogyha mindenki egyformán öltözne , egyforma hajat viselne?"


Nem tudom észrevetted-e a leírásból, hogy ugyanúgy öltözik, mint a 90%...

AMúgy azért búza, mert egy hímnemű ne hordjon már feszülős csőfarmert, undorító :S

2012. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányfarmer miatt búza, te szerencsétlen... Biztos te is ilyet hordasz, azért véded:D
2012. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 _Random válasza:

Pont ugyan azt akartam írni, amit a #11-es mondott. /Am. bakker, mért nem teszitek közzé a nickneveteket, rohadt nehéz így válaszokat írni/. Na jó, hogy a témához is hozzá szóljak:

"páwa"? Sose hallottam ezt a szót :). De nem nehéz kitalálni mit jelent. Igen az vagy, főleg a korodra tekintettel. De végülis ez is csak ízlés kérdése. Mivel manapság minden srécon ez van, ezért nekem nem is jön be, és hajlamos vagyok az ilyeneket le b*zizni :). De van egy haverom, aki indyrockot hallgat és úgy is öltözködik. Az ilyen 'páwák' őt tartják b*uzinak, pont emiatt, mert nem úgy öltözködik, mint az 'átlag'.

Am, nálam a Tisza a nyerő! :D.

2012. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Páwa nem vagy, csak tömeg.

14/L

2012. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vájki válasza:
mer menyi wagy?? különben az öltözködésed tökély :)
2012. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!