Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A külsőmet kritizálták....

A külsőmet kritizálták. öcséim rendkívül leégettek családi összejövetelen. Próbáltam kezelni a dolgot. Ti mi tettetek volna a helyemben? Le kellett volna süllyednem az ő szintjükre?

Figyelt kérdés

Rég látott unokatesóim is itt voltak tegnap(18-20 évesek mint a kettő fiú,de most nem is ez a lényeg).A legbántóbb az egészben a valótlant állítottak.Egyáltalán nem vagyok igénytelen,rendszeresen szőrtelenítek,a frizurámra is odafigyelek,a friss leheletre is stb.

Épp ültünk a kanapén,mindketten halásznadrágban voltunk a lába hozzáért az enyémhez és öcsém (16)beszólt h milyen borostás a lábam(előző este szőrtelenítettem gyanta+ utána átmentem rajt borotvával is).Ez a beszólás szűk családi körben még el is ment volna "jó poénnak",de így h még unoka tesóim is itt voltak eléggé megalázó volt.Próbáltam kezelni...h biztos csak a saját dzsumbuját érzi meg h az én lábam olyan mint a babapopsi...mindezt nevetve mintha lepattant volna rólam,de a lelkem mélyén nagyon rosszul esett h így leégetett.A másik öcsém (10éves)meg ilyet szólt h milyen büdös a leheletem,kinyilváníthatom h ez 100%ig rágalom volt.Erre csak annyit mondtam h "tudod ezt csak mentolos rágónak hívják".de egyszerűen nem is értem h az ilyen helyzeteket mégis h kellene kezelnem,főleg h saját családtagjaim ilyeneket szólnak be váratlanul.Csinálhattam volna balhét de azzal megint csak magamat járattam volna le.:/ Meg ha komolyan veszem és mentegetőzök az megint öngól lett volna számomra,így próbáltam poénnak felfogni,de rendkívül nehéz volt.

Lehet h nem tűnik nagy gondnak ,de még most is rendkívül rosszul esik.

19/L


2012. febr. 12. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez butaság úgy ahogy van.
2012. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is:)
2012. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sztem is..de attól még rohadt kellemetlen és zavarba ejtő szituáció volt:/
2012. febr. 12. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
félreértettél. az a hülyeség, hogy Te ezt kellemetlennek érzed.
2012. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 chipchipchibo válasza:
100%
szerintem jól vetted az "akadályokat" én is ezt tettem volna a helyedben ..nekem nincs öcsém csak bátyám de ő is rendszeresen beszólogat ...de most már csak félvállról veszem... vagy én is visszaszólok... amúgy ilyenkor az a lényeg hogy ne ess pánikba légy nyugodt és Sz*ard le:)
2012. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól kezelted, ne agyalj ezen ennyit. Ők fiúk, azt hiszik, ez vicces. Nekem is rosszul esett volna, de nem szabad az ilyet komolyan venni. Szerintem nekik meg se fordult a fejükben, hogy téged ezzel megbántanak, egymás előtt akartak sziporkázni, hogy na, mondjunk valamit, amin röhögni lehet. Nem téged minősít, hogy ez jutott eszükbe.
2012. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. febr. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!