Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Házibuliban vagy baráti...

Házibuliban vagy baráti összejövetelen gáz átöltözni?

Figyelt kérdés
Ha ősszel vagy télen elmegyek egy házibuliba vagy baráti összejövetelre, és nem érzem jól magam a hosszú ruhában a fűtés miatt, és viszek magammal rövidnadrágot (pl. térdig érő oldalzsebest), hülyének néznek, ha átveszem? Fiú vagyok.
2010. szept. 5. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kb észre sem veszik :)
2010. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Házibuliban, baráti összejöveteleken a barátaiddal vagy. Te ismered őket, neked kell tudnod, mi számít náluk hülyeségnek. Én biztosan nem csinálnék belőle ügyet. Ha véletlenül olyan lüke barátaim lennének, hogy emiatt hülyének néznek, akkor röhögnék velük egy jót, és úgy öltöznék át.
2010. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtad áll, hogy reagálod le, ha lazán kezeled a beszólást, senki nem fog ezen lovagolni. Érdekes lehet télen rövidnadrágban lenni, de figyelj, neked ez kényelmes, hát vedd át!
2010. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de mégis folyton öltözök/vetkőzöm, télen több réteg ruha van rajtam, ilyenkor ősszel hordok magamnál cicanacit és azt szoktam felhúzni a szoknya alá, akár harisnyára is, ha fázom.

Nem csinálok ügyet belőle, amikor a barátaimmal vagyok, akkor meg főleg nem, csajos estéken kb mindenki cicanaciban szokott lenni pólóval...

2010. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem voltál még after partyn.Oda mindenki alapból visz válóruhát.

Vége a dizsinek,irány fel valakihez,mindenki lezuhanyoz,átöltözik és folytatódik a buli:).

2010. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalén nem gáz. Ha meg rákérdeznek, akkor meg elmondod, hogy meleged volt...
2010. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, bár én kissé furcsának találom.

Ne érts félre, engem nem zavarna, ha átöltöznél de nekem még sosem volt ilyen gondom.

Lehet, hogy nem hordok annyira vastag nadrágokat vagy azokon a helyeken ahol én megfordulok nem olyan magas a hőmérséklet, nem tudom... de nekem nem szokott annyira melegem lenni, hogy váltóruhát kelljen magammal vinnem.

Felülre pólót vagy inget veszek (rá felső, kabát) és ilyenkor csak abban vagyok így pont jó, nincs melegem alul sem.


De különbözőek vagyunk, végül is semmi ciki nincs abban, ha te átöltözöl. Házibuliban kb. észre sem veszik, baráti összejövetelen pedig elvileg a barátaiddal vagy akik megértőek és ke4velnek, ezért nem cikiznek ki.

2010. szept. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, de az a tippem, hogy közben állj fel az asztalra és táncolj a csajoknak és úgy öltözz át. Sikert fogsz aratni...
2010. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!