Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért látom egyszer helyesnek...

Miért látom egyszer helyesnek magam, máskor meg deformált fejűnek?

Figyelt kérdés

Nektek is vannak ilyen periódusaitok?

F/21


2009. jún. 3. 11:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Muta a fejed, megmondom az igazságot! :D Szerintem, ez hangulattól függ, senki nem látja mindig egyformának magát.
2009. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen mindenkinek van :) ez hangulattol függ. Nyilvan az ismeröseid a legtöbbször ugyanolyannak latnak. Nekem van, hogy teljesen od vagyok magamert, hogy milyen szep vagyok, maskor meg nezegetm az arcom, hogy olyan, mintha traveszti lennek, mert tök ferfias (alapvetöen nem vagyok fius, ezert fura), remelem nem az utobbi az igazsag :)
2009. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de velem is szokott ilyen lenni, hogy egyik nap szépnek látom magam, másik nap belenézek a tükörbe és megijedek :D
2009. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak.

Egyszer teljesen szexinek látom magam, máskor meg legszívesebben leverném a tükröt...

2009. jún. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen :) 18/F
2009. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!