Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen érzés szépnek, helyesne...

Milyen érzés szépnek, helyesnek lenni? .

Figyelt kérdés
Én kissé félresikerültem, szóval erről csak álmodozhatok. Mások véleménye szerint is csúnya vagyok (főleg arcra, de az alakom se valami jó), és jómagam is így érzem. Olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik tényleg szépnek érzik magukat, nincs önbizalomhiányuk, ha megjelennek valahol, nem félnek mások véleményétől. Köszönöm:)
2011. júl. 23. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Én szépnek érzem magamat és mások is annak látnak + nagyon csinos vagyok, de én is találok magamban hibát, ami nagyon idegesítő. Szerintem ezzel mindenki így van kivétel nélkül, senki sem érzi magát tökéletesnek és talál magában valami hibát. Én nagyon félek attól, hogy a kor előrehaladtával ráncos leszek, ami ront majd a szépségemen és egyre több lesz a nálam fiatalabb és szebb. De sajnos ezen nem lehet változtatni és az időt sem lehet visszafordítani. :(
2011. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan érzés lehet, mikor reggel felkelsz és belenézel a tükörbe és nem aggódsz a külsőd miatt, hanem tovább állsz és érzed, hogy egy újabb szép nap nem kell aggódnod semmitől.(már ami a külsőt illeti).


Ha nem is teljesen így van, de a szép embereknek nem kell attól aggódniuk, hogy kigúnyolják vagy az utcán beszólogatnak nekik sértő megjegyzéseket.

Olyan érzés, aki hamarabb eltudja magát fogadni, mint azon kezdjen el rágódni, hogy hogy áll a haja. Nem gúnyként írom, de én így képzelem el. Legalábbis számomra nagyon jó lenne, ha nem lenne aggódnom magam miatt. Ha tényleg egyszer úgy néznék tükörbe, hogy igen elégedett vagyok mindennel!:D De ez maximum csak álom. Én csak próbálom beleélni a szép emberek helyzetébe magam.:)

2011. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
nem hiszem hogy olyan csúnya vagy :) priviben linkelj nekem magadról egy képet :) aztán alkotok véleményt :)
2011. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Én szép vagyok. Nem egoista, de mindenki ezt mondja. Viszont általánosban semmi önbizalmam nem volt, egyáltalán nem voltam népszerű, akármilyen "szép" voltam. Mostmár lett önbizalmam, társaságközpontú vagyok, van sok barátom stb.

De én azt mondom nem a szépség a lényeg. Ha kedves vagy az emberekkel, és bátran odamész másokhoz megismerni őket, akkor menő vagy. Azt kell gondolni magadban, hogy "miért félek, amikor csak oda kell mennem,és beszélgetnem" Én is így indultam el.

Azon kívül, ha törődünk magunkkal (ha látszik, hogy törődünk) szóval tiszták vagyunk, sportolunk akkor nem fognak kifejezetten csúnyának tartani. De mindenek felett az önbizalom a lényeg! :)

2011. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Kedves kérdező: linkelj magadról képet, mert szerintem csak te látod magadat annyira csúnyának:) Am egy új frizura is, ami előnyösen áll neked csodákra képes:)
2011. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is szépnek érzem magam, és ezt mondják is. Azelőtt nekem sem volt sok önbizalmam, kb a béka segge alatt volt. De megtanultam elfogadni magam, a nagyon orrommal, a +10 kilommal együtt magam, és mára már tökéletesen érzem magam a bőrőmben, és ezt a külvilág is észreveszi.
2011. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Képet nem szeretnék linkelni, valami ismerős biztos rám találna. :D Köszi a válaszokat!(:
2011. júl. 23. 17:30
 8/19 anonim ***** válasza:
akkor priviben írd meg nekem :) én szívesen megnézem. tuti nem vagy csúnya:))
2011. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia lehet hogy egyáltalán nem vagy csúnya.:) A szépség relatív.:) Képzeld nekem egy szépségkirálynő sem tetszett eddig...A szépség az olyan hogy tetszik vagy nem tetszik. Nekem egy átlagos lány is tud szép lenni. Én nem tudom milyennek látnak mások, de magammal megvagyok elégedve, bár én voltam duci és lefogytam.:) Hát az arcom is tetszik magamnak, bár az hogy szép azt nem tudom mert a szépség relatív.:)
2011. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó érzés, köszönöm a kérdésedet! :D

Komolyra fordítva a szót: én szépnek érzem magam, pedig tudom, hogy nem vagyok tökéletes, de soha senkivel nem cserélnék testet, én ezt a testet kaptam, ebböl kell a legtöbbet kihoznom! Mint már említettem, nem vagyok tökéletes, vannak pattanásaim, az alakom sem a legjobb, de én akkor is szépnek érzem magam. Imádom, hogy amikor a tükörbe nézek, csillog a szemem, és ez valahogy engem boldogabbá tesz, úgy érzem, belülröl árad egyfajta energia,ami engem szebbé tesz, mások számára pedig vonzóvá. Lehet, hogy ez most hülyén hangzott, de én tényleg hiszek a belsö szépségben. mások megjegyzéseit sem veszem túl komolyan, ha valaki kritizálna, csak legyintenék, és azt mondanám: "ahány ember, annyifajta ízlés". Tuti, hogy te sem vagy ronda, csak nagyon kevés önbizalmad van, ezen pedig lehet segíteni, keress utána googliban. sok sikert! 15/L A.

2011. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!