Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek ha egy csaj...

Mi a véleménytek ha egy csaj méretei mellbőség95 derék 65 csípő 101? 172 cm 58 kg. Eláshatja magát a csipő miatt vagy van esélye az életben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 21:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mivel mellplasztikát nem kar a lány miert igy is D E kosaras a melltartója. Mert azzal lehetne 6 cmt növelni de az meg tul nagy lenne meg mű.
2012. febr. 12. 21:15
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom az agytérfogata elhanyagolható....
2012. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mire akar esélyt, milyen munkát szeretne? Az életben nemcsak a mell-derék-csípő méretek számítanak.

Azt gondolnám, hogy nehéz neki nadrágot venni, mert keskeny a dereka a csípőjéhez képest, és még mindig az egybeszabott lányokra gyártanak ruhákat

2012. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem munkára hanem hogy az meberek elfogadják szépnek lássák stb. Nadrágvásárlás nem okoz problémát .mivel csipönaci nem érinti a derekat. 27 es naci jó
2012. febr. 12. 21:24
 5/14 anonim ***** válasza:
jó neked :)! én mindig bajban voltam a ruhavásárlással :(
2012. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem látok át a számok tengerén. Kép alapján többet tudnék mondani! :)
2012. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem elásnia kellene magát, hanem elfogadnia olyannak, amilyen.


Egyébként a széles csípő a szülésnél segít és különben sem tehet valaki arról, hogy milyen csontozatot vagy testalaktot örökölt. Van, amit változtathat, de a legtöbb fő paramétert nem. Sokkal tisztább dolog, ha elfogadja magát olyannak, amilyen és annyit változtat magán, amennyit optimálisan lehet. Nem kell plasztika, nem kell botox, hanem helyette rendszeres mozgás, normális étrend, és normális ízlés (melyre könnyen szert lehet tenni): azzl pl. egy ember kiválaszthatja magának azokat a ruhákat, kiegészítőket, hajviseletet, amivel a legelőnyösebb formáját adhatja. Valamint nem lesz tucatember, ha van sajáít ízlése.


Egy botsovány botoxbaba üres fejjel nem nő, csak annak a karikatúrája. Szerintem.

2012. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

ilyenkor gondolok arra, hogy bár én 62 kiló vagyok 172 centihez, legalább nem vagyok ekkora h*lye p*csa. amúgy meg rossz a kategória, cica.


lehet lepontozni.

2012. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#2 fején találta a szöget.:)

Isten őrizzen az ilyen nőtől. És nem a számok miatt.

2012. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
egy képet linkelhetnél, többre mennénk vele
2012. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!