Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 164cm vagyok és 57 kilo. Nem...

164cm vagyok és 57 kilo. Nem vagyok kövér de vékony sem. Szeretnék rövid idő alatt hatásosan lefogyni 52 kilora. Mit ajánlotok? 17L

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Hat után ne egyél semmit és mozogj, hetente legalább 2x1 órát. Nekem ez jött be. 2 hónap alatt 8 kilót fogytam úgy, hogy észre se vettem és még mindig fogyok és fogyok. De ezt szigorúan vedd, mert rám hétről hétre visszamegy egy-egy kilócska, ha nem tartom be. De na.. emberből vagyok és van, amikor 6-kor érek haza és csak akkor tudok enni, mert lefekvésig még rengeteg idő van és éhezni meg nem akarok. Ilyenkor csak pirítóst szoktam enni, sonkával talán, meg tea.
2012. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hat után nem evés az egyik legnagyobb tévhit, ami létezik. Lefekvés előtt 2-2 és fél órával ne étkezz, csak ha 8kor fekszel, akkor ne egyél 6 után!

A fogyókúra lényege, hogy több kalóriát égess el, mint amennyit beviszel, akkor fogysz. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, igyál sok vizet, teljes kiőrlésű péksüteményeket válassz, és ne nagyon nassolj. Emellett heti legalább 3x végezz valamilyen kardio-jellegű mozgást (futás, biciklizés stb) legalább 30 percen keresztül.

A legjobb, ha edzés közben változtatod az intenzitást, azaz mondjuk 5 percenként 1 percet nagyon beleadsz, aztán megint lazább 5 perc, aztán megint beleadsz...

2012. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván tévhit... A mérleggel vitatkozz, mert nem én találtam ki. Tényleg így fogytam le. Most tartok -12 kilónál.

#1 voltam...

2012. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én 167 cm vagyok,és 50 kiló...minden nap sportolok,nem vagyok se kövér se nem vékony. (habár 1 oszt. társam szerint dagadt vagyok,egy másik szerint meg alultáplált.lol)

Étkezz egészségesen,sportolj,biciklizz és érezd jól magad a bőrödben! A kisugárzás is sokat számít! olyannak látnak téged,amilyennek te látod magad! :)

2012. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok elfelejtettem:12/L
2012. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!