Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony (nincs mit rajta...

Csakegyperc kérdése:

Vékony (nincs mit rajta fogni) vagy picit husisabb lány (aki nem duci, sem kövér)? Lányoknál persze a vékonyság számít, de fiúk ti miképp vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Megint akkora h*lyeséget írtál alternatívának hogy sírok a nevetéstől, vékony lányon miért ne lehetne fogni bármit is?


Olyan nincs hogy picit husisabb, ducibb. Szimplán kövér és kész.

Vszínű te vagy a kövér csaj aki, magát és társait enyhébben adja elő, de a vékonyakat nem kíméli.


Vékony fiúhoz vékony lány passzol, én 57kg vagyok 180cm-hez fiú létemre. Így lány terén se lehet máshogy.

19/F

2011. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan oly nem kövér és nem is vékony.Egy kis husi van rajta de nem sok.Azt nem mondhatod kövérnek se vékonynak sem.
2011. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges testsúly a nyerő,akinek nem zörögnek a csontjai,de nem is lehet rajta pin.át hajtogatni bárhol
2011. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Barátnőm 70kg, és nem kövér. Husis, van mit fogni rajta. Van olyan ismerősöm is, aki 45 kg, és zörögnek a csontjai. Én erre gondoltam. És persze van 200kg-os lány, ő már megint más kategória. Egy kövér fiúnak valószínűleg,ugyanúgy vékonyabb lányra van igénye, nem kövérre. De a pasik 70%-a a vékony lányokra bukik.szerintem.
2011. júl. 6. 15:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek semmi köze ahhoz hogy a fiú milyen test alkatú. Egy vékony fiúnak is lehet husi barátnője és egy kövér finak is vékony.
2011. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Azért a "van mit fogni rajta" elég relatív....mert nem mindegy hogy mennyit lehet fogni rajta. Ha sokat, és mindenhol, akkor diéta és sport csak használ!


Általában aki túlsúlyos (most az mindegy hogy 20 vagy 5 kiló van rajta túlsúlyként) arra azt írják itt, hogy legalább van mit fogni rajta. Na de egy csinos is van mit fogni, csak épp nem zsírt hanem izmot, ez a nem mindegy..

2011. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
az izom mindig nehezebb,mint a zsír. Én kézizek, meg táncolok. Izmos vagyok,nem vékony. Van combom és popsim.. és nem vagyok 40kg. Általában azt mondják pont jó vagy. de engem zavar az izom. nekem is van amúgy egy kis hasam. Meg szeretek enni. És én pl senki kedvéért nem lennék 45kg, csak,hogy megfeleljek.
2011. júl. 6. 16:01
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Elég bunko kérdés.

Egy vékony lányon is lehet mit fogni, nem kell a bunkózás..Ha már felteszel ilyen kérdést, akkor tedd fel pártatlanul.

2011. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

a vékony modell koporsótöltelékek nem bejövősek, hálni jár beléjük a lélek. tudom most arccal megyek a mai divatnak de nem érdekel. a kis telt formás lányok bejövősek :) a kövérek meg nem. ez volt az -->ÉN<-- véleményem.


ja am meg...miért zavar az izom? kiváncsi lennék rá h miért?

meg van 1 mondat ami nagyon tetszik. h nem változnál meg senkiért. ez nagyon jó hozzáállás mert ebben a világban elsősorban MAGADNAK kell megfelelned :)

2011. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

az ilyen kis huszonéves ficsúrok persze, h arra gerjednek, hogy minél inkább úgy nézzen ki a nőjük mint egy auswitzi fogoly. az érett, 30 körüli pasiknak meg azt veszem észre, h nem akadály, ha egy nő nem úgy néz ki mint egy címlaplány. nekik sokkal fontosabb, hogy komolyabb legyen, normálisan tudjon viselkedni, és lehessen vele beszélgetni másról is, nem csak a szoliról meg a műkörömről.


nem vagyok modellalkat, tudom magamról, akinek így tetszem, az úgyis oda fog jönni hozzám ismerkedni, a többiek meg nem érdekelnek.

2011. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!