Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ilyen képeket...

Hogy tudnék ilyen képeket csinálni magamról?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz a témakör, akkor bocsánat, de nem nagyon tudtam behatárolni, hova is írjam.

16/L vagyok. Valahog a képeken nem látom magamat szépnek, úgy, ahogy a valóságban sem. Van barátom, aki mondja, hogy szép vagyok, gyönyörű, ez rengeteget lendített rajtam, de még mindig nem fogadtam el magamat. Ha képeket csinálok magamról, kb 1 lesz a 200ból jó...Kevés képen mutatok jól.

Szeretnék valami olyan képet csinálni, ahol nem pont a szépségen van a hangsúly, hanem a kreativitáson.

Tehát, hogy legyen benne valami kreatív, ami ugye felhívja a figyelmet, de mégsem megbontránkoztató.

Hiába gondolkodom, semmi nem jut olyan az eszembe. Nézem facebookon a képeket, de másokat nem szeretnék "lekoppintani", ugyanakkor semmi ötletem....ez esetben mit tudok tenni?:/

ISmétlem, rossz témakör esetén elnézést.


2012. febr. 13. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így vagyok vele... a kérdésedre térve: miért akarsz megbotránkoztató képet? Azon jobban fogsz kinézni? Vagy eltereli rólad a figyelmet? Csinálj akkor olyat, amin hátulról vagy fotózva például. De nézz körül a weheartit.com-on, ott rengeteg ilyesmi képet láthatsz!
2012. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az oldal címét!

Nem, nem szeretnék megbotránkoztatót csinálni:) Azt írtam, hogy nem megbotránkoztatót, hanem inkább kreatívat! Tehát, ami egy bizonyos mértéken belül van, ízléses, de mégsem szégyent keltő...(például facebookra nyilván nem szeretnék kitenni magamat mutogató képeket, ugyanakkor valami kreatív szerintem jól mutatna).

A hátulról fotózás nem lenne rossz ötlet, csak akkor valam ötletes területen kellene(pl.: séta a búzamezőben, az esőben, ilyesmik). Köszönöm mégegyszer a linket!:)

2012. febr. 13. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit, és bocsi, hogy félreolvastam!
2012. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi baj:)

Ez az oldal nagyon hasznos, adott egy pár tippet!:)

2012. febr. 13. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!