Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézne az ki,...

Szerintetek hogy nézne az ki, ha 2 legjobb barátnő közös tetoválás céljából " THE BEST FRIENDS " feliratot a csúklójukra tetováltatnák?

Figyelt kérdés
Az egyikük csuklóján a " THE BEST " és a másikén pedig a " FRIENDS " felirat szerepelne ...
2012. febr. 15. 17:21
 1/10 A kérdező kommentje:

Kérlek írjatok nyugodtan negatívat, pozitívat vegyesen ;)

Ami a szíveteken a szátokon ;)

2012. febr. 15. 17:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesen. Ha meg nem lesztek már barátok, akkor mi van? Szerintem értelmetlen az ilyen, ráadásul a csuklótetoválás ma nagyon elterjedt..
2012. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már a best friendes nyakláncok, gyűrűk satöbbi is szánalmas és sablonos. Nem kell reklámozni az ilyesmit szerintem. :D Van legjobb barátom nekem is, megvannak a hülye közös dolgaink, amikről mi tudunk, és az épp elég. Szerintem akkor már valami olyan kéne, ami titeket jelképez, nem ilyen tömeges divatmarhaságot.

Na meg igen, az is benne van a pakliban, hogy egyszer már nem lesztek barátok, mert lelép a férjeddel vagy valami, akkor meg elég szar, hogy nem tudod levenni, és úton-útfélen megkérdezik, hogy hol a barátnő. xD

2012. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én gondolom marhaságnak :D de azért várom még sok szeretettel a sok kommentelőt :D
2012. febr. 15. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos nagyon menő lesz majd 60 évesen a ráncos bőrötökön :) én azt mondom, hogy NE csináljátok, ki tudja, hogy mit hoz az élet..
2012. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem mindegy, hogy 60 évesen az összefirkált, vagy simán lógó bőröd van?
2012. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nagyon nevetnék ha valaki csuklóján azt olvasnám hogy THE BEST haha

mármint olyan mintha azt varratná magára hogy KING, SUPER, OH MY GOD IM SO WONDERFUUUL vagy nemtudom érted szóval lehet hogy ti tudnátok mit jelent, de ha egyedül flangál, elég furcsa lenne.

2012. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hülyén nézne ki, már bocs. Főleg ebben a formában, ahogy leírtad.
2012. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg alapból gáz, inkább lenne egy mottó, vagy idézet. Meg ne már a csuklóra az olyan gagyi! :D
2012. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon tré :D
2012. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!