Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokszor olvastam itt hogy...

Sokszor olvastam itt hogy fog. Gátlót sok félét kipróbáltak már. De milyen indokkal cseréltetik le az nőgyógyásszal? Azzal még sem lehet hogy "mert ettől nem nő a mellem".

Figyelt kérdés

Tehát elmagyarázom. Most is az előbb írta valaki valamilyen "Hogyan legyen nagyobb mellem" típusú kérdésnél, hogy van akinek nő a fog.gátlótól , de nem ugye nem mindenkire ugyanúgy hat, meg sokféle van, és hogy neki kb az 5. fajtától nőtt...


Ezt nem értem. Milyen alapon mennek vissza a nőgyógyászhoz ? Milyen indokkal akarnak új típusút felíratni ?Mert nem lehet hogy 4 közül mindegyiktől valami baja volt...


2012. febr. 15. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen-olyan fájdalmakra lehet panaszkodni, szűnni nem akaró folyásra, hízásra, stb.
2012. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy különösképpen meg kellene indokolni. Mondhatod, hogy szeretnél korszerűbbet. Egyébként nem tudom, hogy egy jól bevált fogamzásgátlót megéri-e lecserélni a nagyobb mellekért, annyival nem fog nőni, amennyi problémát okozhat mellette.
2012. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. :D Én eddig csak egyszer váltottam fogamzásgátlót; én nem a fogamzásgátló hatása miatt szedem, mivel még szűz vagyok, hanem a görcsök miatt. Évekig tartó kínlódás után a doki javasolta, hogy próbáljuk meg ezt. Szóval mikor nem jött be az első, egyszerűen elmentem hozzá és közöltem hogy ettől nem egy hét erős görcsöm van, hanem több héten át enyhe. Ráadásul a melleim is nagyon fájtak tőle, hozzájuk sem bírtam érni.

Azonnal fel is írt egy másikat. Szóval szerintem a fájdalommal és ilyesmivel simán meg lehet indokolni.

2012. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !:)
2012. febr. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!