Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik ez a testalkat nektek?...

Tetszik ez a testalkat nektek? Nem fura, aránytalan?

Figyelt kérdés

Ilyesmi vagyok én is, hogy a csípőm, fenekem picit nagyobb, a testem többi része vékony. Most kezdtem tornázni, és remélem, ez a rész is kisebb lesz. Szerintetek milyen?

[link]

[link]


2012. febr. 17. 18:37
 1/10 anonim válasza:
Pont ugyanilyen testalkat vagyok én is!! Mintha magamat látnám a képen! Most őszinte leszek. Nekem nem tetszik. A legnagyobb bajom azzal van,h a fenekem nem is lenne vészes, de úgy, hogy alig van mellem... Nem vagyok megelégedve vele. Sokszor próbáltam lefogyni seggből, de csak a mellemből ment le... Most "drasztikusabb" diétával szeretnék próbálkozni. Nem tudom menni fog-e. Azt olvastam,hogy sporttal le lehet adni a fenék-felesleget.
2012. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
se melle, se segge, túl sovány... ráférne pár kg
2012. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem, mert engem nagyon zavar! Ma majdnem sírva fakadtam, mert undorítónak éreztem magam egy egyébként gyönyörű nadrágban, és inkább meg sem vettem. :( A mellem nekem is kicsi, de engem az nem bánt, nekem jobban tetszik a kicsi, mint a nagy. :) Egy barátnőm elkezdett edzeni, hogy lemenjen róla a felesleg (kb. 10 kg), és a melle néhány hét alatt annyit fogyott, hogy már másodszor vásárolt kisebb melltartót. Sajnálta is, és inkább abbahagyta a tornát. :\
2012. febr. 17. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

csípője, a lába nagyon szép, onnan felfelé meg borzalmas, semmi melle...

19/L

2012. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez körte alkat, rengeteg lánynak van ilyen testalkata. Szerintem nem aránytalan, nincs vele gáz, az öltözködéseden is javíthatsz ezen. Az előnyös részeket kell kiemelni;)
2012. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát, igen. Relatív, hogy kinek, mi a szép. Ha nem vagy vele megelégedve, akkor tenni kell ellene. Szerintem a sport azért hosszú távon beváltja a belé fektetett bizalmat. Hisz a kúra legelején onnan jön le a felesleg, ahonnan neki a legkönnyebb. Nem szabad az elején már feladni. És tény, hogy egy jól kiválasztott öltözék is dob a külsőn! :)
2012. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mus musculus ***** válasza:
Barátnőm ennél "aránytalanabb", mégis jól néz ki.
2012. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
dettó így nézek ki.és kifejezetten örülök neki :) hidd el,ha neked is lett volna 10+kila felesleged,hidd el, meg sem fordulna a fejedben.hogy fura/ aránytalan vagy :)
2012. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A körte alkatnak utána nézek! És köszönöm szépen a biztatást. :)
2012. febr. 18. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló! Ebből a két full szemben álló képből honnan állapítottad meg hogy nincs "segge"...?

Szerintem jó ez az alak, nekem tetszik.

2012. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!