Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen probléma esetén?

Mit tegyek ilyen probléma esetén?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és az a problémám, hogy szörnyen kicsik a melleim. De komolyan, már majdnem mint egy fiúnak. Anyukámnak is kicsi. Elég későn érő típus vagyok, 16 évesen voltam először buliba is xD

Annyira zavar, hogy az osztálytársaimnak már nagy mellei vannak, meg mikor a kis 13 éveseknek is nagyobb mint nekem, szörnyű....így nagyon rosszul érzem magam..

Push-up melltartó meg csak ugye átmenetileg megoldás, attól nem lesz nagyobb, csak annak látszik.

Mit tehetnék, hogy nagyobb legyen? Mindjárt itt a jó idő is és az kész káosz lesz számomra miatta :@



2012. febr. 17. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tudsz mit tenni. Fogi gátlótól nőhet, meg a terhességtől.. Jobb ötletem nincs. Max hízol.

Egyébként későn érő típus vagy azért mert ,,16 évesen voltál először bulibaN xD"? Érdekes, nem mondom..

2012. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre sajnos nincs megoldás.

Ahogy írtad a pushup-os melltartó átmeneti megoldás, ahogyan a sima melltartó kitömködése is, de nem éri meg, hiszen, ha egyszer barátod lesz és eljuttok odáig, hogy levetkőzöl, nagy csalódás lehet.


Nekem is nagy mellem, sőt, sokáig piszkáltak is vele, hogy nincs is mellem. Azért én nem mondanám, hogy nincs mellem, kicsi, de szép formás és feszes, ráadásul sportolás közben sem zavar. Én már megszoktam és megszerettem, nem elégedetlenkedem, ruhavásárlásnál pedig próbálok olyat venni, ami jól mutat kisebb mellű lányoknak is. :)


Igazából nekünk még nem kell aggódni, a nők általában 21 éves korukig nőnek, tehát még alakulni fog a testünk.

16/L

2012. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!