Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szolárium a legjobb?...

Melyik szolárium a legjobb? csokicsöves?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 11:24
 1/6 Bijjjus7 ***** válasza:
A csokicsöves szoli gyorsbarnító, hamarabb meglátszik a bőrön és nagyon szép színt ad, az eu-s gépek is nagyon jók csak az mivel mélybarnító, ezért később látszik meg, de viszont tartós mindkettő! :)
2012. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem az eu-s csokicsöves szoli vált be a leginkább, mert elég világos bőröm van és itt nem égek meg! Emellett elég tartós is! Próbáljátok ki ;)

2012. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Egyértelműen IGEN!!

Én is csokicsövesbe járok, és az eredmény magáért beszél!:)

2012. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csokicsöves a legjobb! Én EU 0,3-as csokicsövesbe járok és nagyon szép színem van tőle! Szerintem próbáld ki Te is! :)
2012. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképpen a csokicsöves! Bár próbálják koppintani, nem igazán sikerül. Van belőle mélybarnító, gyorsbarnító, és EU- szabványos is. Én mindhármat szeretem, felváltva megyek hol egyikbe- hol másikba. Ez bejött!
2012. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Én is 0.3-as párti vagyok! Egyáltalán nem éget,sőt szinte nem is lehet érezni ,nagyon szeretem de csak mértékkel!Heti 1x 12, néha heti 2! De az tényleg ritka,csak akkor ha valami alkalomra készülök! Főleg azoknak ajánlom akik könnyen megégnek és szinte nem is tudnak barnulni, nekik azért jó mert 9 percre is be tudnak menni anélkül hogy leégnének és még lesz kis színük is! A tartósabb szín érdekében ajánlom a krémeket is amik szolizáshoz vannak! Ha valamiért csak erős csokiba tudsz menni akkor a 0.3 után csak 6 percre menj szerintem!

2012. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!