Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok. Akinek van tetoválasa,...

Lányok. Akinek van tetoválasa, mit varratott magara? Ami csak ugy megtetszett, vagy olyat aminek van vmi mondanivaloja, szimbolizálja saját magat.

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A két horoszkóp motívumom,és egy rajzfilmfigura eddig. Engem fejeznek ki a stílusukkal.
2012. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4tetoválásom van

1. a lapockámon(justicia istennő,egy paragrafus jellel)

2. a mellkasomon egy lótusz

3. a derekamon egy nonfi virágokkal,indákkal,pillangókkal a hátam közepéig

4. egy teljes belső alkaros tündér:)

2012. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem kettő van. egy a bokámon, ami egy szabad kézzel rajzolt minta, két ember kapcsolatát szimbolizálja számomra.

egy egész hátas virágfüzér, a virágoknak más-más jelentésük van, amik szerintem nagyon fontosak.

illetve a kisfiam neve a nyakamon.

2012. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
[link] én ezt tegnap csináltattam:)
2012. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.És nem tudtok véletlenül olyan oldalt ahonnan otletet merithetek..pl h milyen minták mit szimbolizálnak...
2012. febr. 19. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem egy cápa van a csípőmön. nekem ez szimbolikus jelentőségű, mert azon kívül, hogy szeretem a cápákat, ez jelenti nekem a cápák elleni kínzásokat és vadászatokat, és azoknak a helytelenségét, jelenti azt, hogy mennyire félreértett állatok ezek, és hogy az ismeretlent tisztelni és félni kell, nem pedig elpusztítani. én még szeretnék tetoválást, de mindenképpen csak olyan dolgot szeretnék, aminek mondanivalója van számomra, amit fontosnak találok amiatt, amit szimbolizál, vagy csak amiatt, amit nekem személyesen jelent, csak azért, mert valami jól néz ki, nem tetováltatnám magamra, ha amúgy nem jelentene semmit.
2012. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy fekete-piros-fehér masni van az oldalamon, kb. 10cm. :) Számomra a masni azt jelképezi,hogy mint egy ajándékot, csak az ,,bonthat ki,, akinek szól :)
2012. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!