Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismeritek a Maggie-s használt...

Ismeritek a Maggie-s használt ruha üzletet Budán a 49-es villamos vonalán? Vélemény?

Figyelt kérdés

2012. febr. 19. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
alapdarabok vannak, általában farmerekben-női-erősebb. nincs kilós ruha, kár érte. árban én kicsit drágállom, főleg, hogy sokszor előfordul, hogy egy normális cuccot nem lehet találni. kiegészítőkben gyenge, cipőkből néhány pár van, azok sem a legjobbak, ha pl táskát keresel, botrány. van viszont öves ládika, én még nem találtam ott nekem tetszőt, de legalább abból van választék, fehérneműk is vannak-bár én azt turiban nem veszek. különlegesebb dolgokat elvétve szoktam találni, talán a nyári időszakban érdemesebb ide jönni. elfogadják a használj ki! kártyát, ami pozitív, hiszen 10%os kedvezményt jelent. hirtelen ennyi jutott eszembe..:)
2012. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Mondjuk engem csak iylen egyszerűbb női felsők érdekelnének
2012. febr. 19. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
azokból van választék :)
2012. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és azok kb. milyen áron vannak? :)
2012. febr. 19. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
1500nál olcsóbban nem nagyon találsz, onnan meg a csillagos ég..: )
2012. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért szerintem majd benézek abba az üzletbe :)
2012. febr. 19. 19:10
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy ennyit írok csak szeretném kérdezni, hogy más turit nem ismersz Pesten ahol viszonylag jó áron jó ruhákat tudok vásárolni? fősulis vagyok, s ezen szeretnék spórolni ://
2012. febr. 19. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
HÁDA turikba érdemes bemenni, campona, sugár, déli pu-nál is van meg még sok helyen... lehet találni jó cuccokat, de oda sokszor be kell menni mert többségük elég...sz*r. viszont ha sűrűn jársz jókat lehet kifogni, olcsó is meg kilós is van némelyikben.mást nem tudok,én is most kezdem még csak felfedezni őket :D
2012. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!