Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogfehérítéssel kapcsolatban...

Fogfehérítéssel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta a jövőben... Rendesen mosom a fogaim de alapjáraton piit sárgák. Viszont tudom hogy a fogfehérítéssel leszedik a zománcot vagy mi és tökre káros ráadásul nem is valami hosszúéletű. Vagy hogy is van ez?
2012. febr. 21. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a nyáron voltam rendelői fogfehérítésen; leírom neked a tapasztalataimat, hátha segít a döntésben!

Maga a procedúra kissé fájdalmas volt, de el lehetett viselni. Viszont utána egész nap annyira fájt az összes fogam, még három fájdalomcsillapító után is, hogy csillagokat láttam tőle. Nekem is alapjáraton sárgásak a fogaim sajnos; az eredmény szép lett, látszik, hogy fehérebbek, de azért nem lett hollywoodi mosolyom.

Érzékenységet tekintve én úgy vettem észre, hogy hidegre sokkal érzékenyebbek a fogaim, mint előtte.

Mindent összevetve, én örülök hogy megcsináltattam, mert bár nem lettek olyan szépek, mint szerettem volna, de legalább nem rágom magamat azon, hogy biztos százszor jobb lenne. Ráadásul a semminél azért ez is több, még így is bátrabban merek mosolyogni, mint előtte. :)

22/L

2012. febr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én itthon mosom szódabikarbónával, nagyon bevált!
2012. febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2 hete csinálták, nekem sem voltatok sosem igazán fehér fogaim, de mindenképpen szerettem volna fehérebbeket. Az eredmény számomra csalódás volt. Vmivel jobb lett ,de meg sem közelítette a várt eredményt. De ha nem csináltatom meg akkor úgyis addig rágódtam volna rajta, hogy milyen lenne, ha...
2012. febr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!