Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy én...

Hogyan érhetném el, hogy én is olyan legyek?

Figyelt kérdés
Tudni kell,hogy 14 éves lány vagyok és van rajtam 20 kg felesleg,illetve volt,1 hónap alatt sikerült 5-ötleadnom.Még mindig van 15,de igyekszem,még mindig diétázom.Az osztályomba nagyon szép lányok vannak.Alakra gondolok.Már fürdőruhában is láttam őket és a mellük sem olyan mint az enyém.Nekik kerek,feszes,az enyém meg olyan semiyen.Ruhában még egész jó,formálható,de a fürdőruha nem sokat takar..Láttam már kövér lányokat fürdőruhában,a mellük attól még volt feszes,kerek.Mit tehetnék,hogy az enyém is olyan legyen?A testemen már dolgozom,de nem igazán tudom,hogy a mellemmel mit kezdhetnék.
2012. febr. 22. 19:24
 1/2 anonim válasza:
14 évesen még fogadd el magad olyannak amilyen vagy.Lehet, hogy a "feleslegeidnek" genetikai oka van, és ezen nem tudsz mit tenni, csak ha megszakadsz a tornában, és nem eszel.Az meg nem egy jó dolog.A melleddel még nem kell törődni rengeteget fog fejlődni a tested.Mint ahogy az osztálytársaidnak is, és nekik lehet, hogy ellenkezőleg rossz irányba fog. 21\L
2012. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a melled formája miatt, az mindenkinek más, és sokat fog még változni. Nekem amióta van, azóta nem szeretem, mert lógós. Próbáltam már kismillió feszesítő gyakorlatot és krémet is, de egyik se hatott igazán. Amúgy itt is volt bőven plusz kiló, aztán mikor leadtam 23-at, a mellemet még jobban nem tudtam elfogadni, úgyhogy visszaszedtem egy kicsit. A fürdőruhás megjelenésről csak annyit, hogy vegyél olyat, ami szivacsos. Én tavaly vettem egy trikinit, aminek szivacsos a mellrésze, csini, imádom. A hirtelen fogyással meg nagyon vigyázz, mert könnyen visszajönnek a kilók. Inkább legyen lassú, nehézkes a fogyás, minthogy pár hónap múlva újra duci legyél. Annál rosszabb nincs a világon (tapasztalat). Ne koplalj, inkább tornázz rendszeresen!
2012. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!