Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » KAMASZOK titeket miért zavar...

KAMASZOK titeket miért zavar ha egy ismerősötök nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok nem sminkelek nem is akarok de mindneki azt mondja hogy sminkeljek hogy legyen már barátom (első) mert miylen ciki már az hogy még nem volt barátom. (meg nem is értem minek hisz szemüveges vagyok)és annyira rossz hogy egy nap vagy 5x ezt elmondjá. mit tehetnék? hallgassak rájuk vagy ne?
2012. febr. 24. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem se sminkelj, nálam pl. az a lány az esélyesebb, aki nem sminkel. Az meg, hogy nem volt még barátod, nem jelent semmit. Szerintem. Csak a többiek nem nézik jó szemmel, hogy te nem olyan vagy, mint ők.
2012. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én is 18-19 évesen jutottam erre az álláspontra. Az mondjk igaz, hogy ha sminkelsz, akkor hamarabb lesz pasid, csak nem tudom ez nálad mennyire cél. De aki csak sminkkel jár veled, az inkább meg akar *cenzúráz*ni... Szerintem.

Első voltam.

2012. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora badarságot! Ha akarsz sminkelni, sminkelsz, ha nem akarsz, nem sminkelsz. Ilyen egyszerű. Elég önbizalomhiányos lehetsz ha ennyire számít mások véleménye. Egyébként nem hiszem el, hogy minden nap elmondják ezt neked. Habár manapság elég sok érzéketlen, bunkó stílusú fiatal van, de azért mégsem ennyire azok! Különben is, a sminknek nincs sok köze a barátszerzéshez, ha szép vagy de idegesítő a természeted, előbb-utóbb az emberek menekülni fonak előled. Ha legközelebb mondják, hogy "miért nem sminkelsz, pedig úgy több barátod lenne, és pasid is lenne", szólj vissza: Miért olyan fontos számodra, hogy én hogy nézek ki?? Miért érdekel annyira az, hogy hány baraqtom van?

Ui: Én sem sminkelem magam soha, és még sosem szóltak le emiatt.

-Csókkirálynő

2012. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu, én sem bírom az arcomon a vakolatot, és láss csodát, van barátom. Sőt, szeret is!! Még soha nem háborgott, hogy "figyelj, cicám, szerintem elférne egy kis pirosító az arcodon és a szemhéjadra is nyomhatnál egy kis pinket, úgy vagányabb lennél" :DD


Amúgy szemüveges vagyok (nem mindig hordom), de ha rajtam van, a szempillámat nem tudom kifesteni, mert akkor sepri a lencsét :)


A bőröm szép, eszem ágában sincs lefedni, elkenni alapozóval + púderral. (Szerintem ez a fedés a problémás bőrűeknek fontos, meg az idősebbeknek)


Nálam a smink így annyi, hogy kihúzom a szemem felül, szemhéjtussal.

Ha olyanom van -a rúzst nem bírom- szájfény is jöhet.

Ennyi. És aki így is szépnek tart, az mégjobban belémzúgna, ha egyszer meglátna teljes sminkben.


De akiknél ez fordítva van :DD Akiket teljes sminkben ismertek meg és meglátják smink nélkül...elég nagy különbségek tudnak lenni:))


Szóval, így szoktam hétköznap:

[link]


Így, ha buli van (ilyenkor alul-felül):

[link]

2012. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En sem sminkelem magam,mert tudom,hogy ugyis elkennem.csak tancfellepeseken,es eskuvokon vagyok kisminkelve,azt is csak azert mert muszaj.az osszes lany sminkeli magat a suliban,6tol folfele.sot meg nehany otodikes is csak nemtom minek.hogy a kerdesre is valaszoljak,ne sminkeld magad,ne legyel te is a "mindenki" tagja.es egyszer ugy is megtetszel egy fiunak,es nem a sminked miatt. 14L
2012. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a természetesen szép arcú, smink nélküli lányok tetszenek. Az nagy ostobaság, hogy ezen múlik van e barátod, vagy sem. Az az igazán szép lány, aki smink nélkül is szép, vagy esetleg nagyon kicsi sminkkel. :)

Szépnek tartod magad?

17/F

2012. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne sminkelj minek azt azzal csk artassz a borodnek es ha valakit zavar az ha a baratnoje nem sminkeli magat az igy jart akkor nem erdemli meg hogy a te baratod baratnod legyen
2012. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy sminkeled magad vagy nem az teljesen mindegy.

Az a lényeg hogy olyan legyen a külsőd ami neked tetszik.

Az ad önbizalmat.

2012. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen én is sminkeltem magam. Ha mentem suliba és nem voltam kifestve mindenki kiakadt h úúúristen hogy nézek ki. :-) De szerintem nem volt olyan szörnyű, csak fura volt mert még a boltba se mentem smink nélkül. Mostanában úgy vagyok vele, hogy ha smink nélkül nem tetszem, akkor nem érdekel. Ha összejövök valakivel, nem fogom magam estére is kisminkelni. :-D Meg amúgyis szerintem a fiúknak jobban tetszik.
2012. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!