Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csütörtökön felrakattam...

Ivett98 kérdése:

Csütörtökön felrakattam (zsellézet) műkörmöt mert mindenkinek volt már suliban de már meguntam hogy lehetne levenni magamnak? Mert nem szeretnék műkörmöshöz menni!

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig kénytelen leszel!


Ha magadnak otthon szakszerűtlenül lebarmolod, akkor rétegekben fog leválni a körmöd, még kb. három hónapig: amíg teljesen le nem nő.

2012. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3 nap alatt meguntad? erdemes volt erte penzt kiadni. szerintem ilyen friss kormot keptelenseg leszedni...
2012. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez azért túlzás hogy nem lehet leszedni. Én is leszedtem magamnak már sokszor. Persze nem 3 naposat de le lehet szedni. Én úgy csináltam hogy körömvágó csipesszel levágtam addig amig a "rendes" saját körmöm van. És utána jött a reszelés. De hagyj rajta egy kis réteget mert van amelyik körmös nagyon elvékonyítja alatta a körmöt és hajlani fog. Ezután majd lenő.

Nekem nagyon sokáig volt műkörmöm és sok körmösnél voltam már. Majd írj h sikerült e

2012. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és a körmöm se lett szétbarmolva és nem vált le rétegekbe. 9 órás válaszoló
2012. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet tudni, hogy mi volt az igazi ok, hogy nem jó a három napos műköröm?

Nem tetszett, zavart hogy nagy, csúfoltak?

Amúgy én lereszelném...

2012. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A zselés (nem zsellés) műkörmöt reszeld szépen le,mert ahogy már mondták a tapasztaltabbak,túl vékony a e saját körmöd alatta és fertőzésnek,károsodásnak teszed ki azzal ha most leszedegeted,várd meg amíg lenő,és a púpos részét mindig reszelgesd,egyenlítsd a saját körmöd után.
2012. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 napra kidobni kb 4-5 ezer Ft-ot, érdemes volt...
2012. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én megcsináltattam még nyáron 5ezer ft-ért,másnap mentem először nyári munkára,ahol olyan speciális ragasztóval dolgoztam,hogy 2 nap alatt magától lepotyogott az összes körmöm.Ebből is tanul az ember. :D

Menj el ilyen helyre dolgozni,és nincs több gondod.

2012. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rico 0077 válasza:

Nekem lenne egy jobb ötletem!

Le kell vágni!!

Az ujjadal együtt!!!XD

2012. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rico... te mindenhova odatrollkodsz?
2012. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!