Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti megmondjátok a barátnőtökne...

Ti megmondjátok a barátnőtöknek, ha nem szép?

Figyelt kérdés

Például ha kérdi,hogy én szerintem szép-e vagy nem akkor megmondanátok,hogy hát nekem nem tetszel?

Vagy ha ilyesmi a szitu akkor ti megmondjátok vagy inkább azt mondjátok,hogy dee igen szép vagy..


2012. febr. 26. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ezt így nem mondom meg neki, hogy csúnya vagy. Vagy nem vagy szép. Hanem próbálom befolyásolni az ízlését. "Szerintem az a ruha jobban állna rajtad. Nem próbálod fel, hátha jobban tetszik majd." vagy "Ha barna szemfestéket használnál, lehet, jobban kiemelné a szemed. Megcsináljam neked?" Ilyesmiket szoktam bevetni, és mikor látja, hogy általában igazam van, változtat. De oylan, hogy csúnya ember, olyan nincs. Megfelelő öltözködéssel és frizurával senki sem csúnya, csak tusni kell viselni az arcunkat, alakunkat.
2012. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondok ilyet. Különben meg: MINDENKI szép. Mert mindenkinek más tetszik, viszont mindenki tetszik valakinek.


Soha nem mondanék ilyet a barátnőmnek (másnak se).


Ha nem tetszik az új ruhája vagy cipője (és kérdezi), akkor megmondom neki. De azt, hogy nem szép, soha, és nem is gondolom így.

2012. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Nekem csak szép barátnőim vannak


Egy sznob

2012. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 10inchhero ***** válasza:
70%
legegyszerűbben: ha nem szép, valószínűleg nem a barátnőm (mert ha már az, akkor valami csak tetszik benne, tehát szép). Ha meg egy ruha nem tetszik, akkor azt megmondom :D Ha kérdezi, tetszeni akar és miért ne mondanám meg, ha nem jó??..
2012. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én most barát barátnőre gondoltam:D nem pedig egy fiú barátnőjére:d

amúgy köszi a válaszokat:)

2012. febr. 26. 17:31
 6/7 MrTumbles ***** válasza:
Ne mond meg neki ha tovabbra is barat szeretnel vele maradni. Ha szeretd ot mint barat, inkabb hazudj (ebben a temaban) mint megbantsd az erzeseit!
2012. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám neki, hogy nem vagy szép. 2 jobb barátnőm van, én mindkettőjüket szépnek látom attól függetlenül, hogy persze mindegyiknek van vmi hibája. Nem nagyon jön szóba, hogy ki szép meg ki nem. Csak az egyikőjük szokta néha mondani, hogy ő milyen kövér. Erre én mondom, hogy dehogy vagy kövér, nézz meg engem. :D És tényleg nem kövér egyáltalán, velem ellentétben.

Ha viszont vesz egy új ruhát és nekem nem tetszik, akkor finoman megmondom, hogy nem rossz, de ha így vagy úgy más lenne, akkor jobban tetszene.

2012. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!