Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hátrány a fiúknál az ha egy...

Hátrány a fiúknál az ha egy 14éves lánynak bokasüllyedése van? (Lúdtalp)

Figyelt kérdés
Sokan megszóltak már hogy hogy járok.. meg be szólogatnak hogy ez meg az. én épp ezért kérd. h ez nagy hátrány?

2012. febr. 26. 21:39
 1/5 mus musculus ***** válasza:

Érdekes, én is lúdtalpas vagyok, mégsem érzem hátrányos helyzetűnek magam emiatt, sőt a legtöbbek fel sem figyelnek a "hibámra". Komolyan mondom, egyre primitívebb ez a generáció.

Figyu, nem érdemes aggódni emiatt, az értelmesebbeket nem foglalkoztatja, aki pedig nem tartozik közéjük, arra ki kíváncsi(?).:D

2012. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ;)
2012. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mindegy... egy lúdtalpat a fene nem figyel, néha még az iskolai védőnő se, de ha furán kacsázol, az azért már szemet szúr. Még fiatal vagy, érdemes lenne kezeltetni, gyógytornázni, mert igen, valószínűleg hátrány lehet az életedben, de azért nem ez lesz az oka, ha nem tudsz kialakítani egy rendes kapcsolatot, nyugi. :)
2012. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Mivel én lábfétises vgyok, nálam kizáró ok a lúdtalp, sőt a csúnya lábfej is. (Sajnos a nők nagyon kicsi hányadának van szép lábfeje.)
2012. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 évesen ne a fiúkkal törődj.;)
2012. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!