Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellpiercing részletesen?...

Mellpiercing részletesen? Elmeséled?

Figyelt kérdés

Akinek van, leírná nekem, hogy zajlott a szúrás?

Milyen piercinggel szúrattad? Mekkora volt a kezdő szár? Mivel érzéstelenítette a piercer, és mennyire volt hatásos az adott szer? Ha lány vagy, hordtál-e melltartót a gyógyulási idő alatt, és ez zavart-e? Mivel, hogyan és hányszor kezelgetted magadnak?


2012. febr. 26. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Patkópiercing volt mindkettőben először. Nem volt érzéstelenítés. Alapból nem hordok melltartót. 3-4 óránként Octeniseptel.
2012. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1.6-os egyenes szár volt először.(állítólag a gyógyulás alatt az a jó) Nem volt érzéstelenítés csak jegelő spray, bár amikor mondtam hogy kettőt kérek akkor azt mondták, hogy bevállalós vagyok....szerintem az egyéntől függ, hogy kinek menyire fáj. Nekem nem volt olyan vészes.(végül is mire is számíthatnánk ott:D )

Nem vagyok lány.... melltartó pipa...

Betadin oldat. (Kenőcs nem jó) Napi 2-3.

2012. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!