Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy modelltanfolyam mennyibe...

Egy modelltanfolyam mennyibe kerül? Konkrétan a debreceni Catwalk modellsuliba szeretnék menni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hívd fel őket, vagy menj oda, vagy írj email-t.
2009. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki tavaly elvégzett egy modelltanfolyamot(nem Debrecenben), és úgy emlékszem 70.000 Ft-ba került neki. Aztán újabb 70.000 volt a portfólió elkészítése.

Én is szívesen elvégeznék egy ilyet, megvannak hozzá az adottságaim, de ennyi pénzem sose lesz...:(

2009. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy pesti ügynökségnél voltam, ott 80 ezer lett volna a tanfolyam, plusz a portfolio kb 60-70 ezer. Sajnos ezek nagyon drága dolgok, és addig nem kaphatsz munkát modellként, amíg ezeket meg nem csinálod. Ha van rá pénzed próbáld meg! Szerintem ott is kb. 60 ezer, vagy fölötte lehet a tanfolyam. Sok sikert!
2009. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez elég drága..bár sejtettem hogy ennyi:SCsak azt hittem hogy a tanfolyam árában benne van a portfólió is
2009. jún. 9. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:

80-90 ezer Ft. a tanfolyam árban nincs benne a portfólió, mert a kettőt teljesen külön stáb végzi, és a stábtagokat bizony meg kell fizetni.

a modelltanfolyam nem előfeltétele a modellkedésnek, csak a portfólió szükséges feltétlenül, az kb 80 ezer Ft

ha jó vagy, a portfólót megelőlegezi nekd a modellügynökség akivel kizárólagos szerződést kötsz, a modelltanfolyamon tanultakat pedig ingyen megtanítja neked.

de csak akkor, ha nagyon jó vagy.ezekhez jelentkezz, itt megmondják jó vagy-e, vagy sem: attractive, face, ten, valentine models, visage models

2009. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ott végeztem tanfolyamot és nekem 30.000ft volt.
2009. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!