Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Muszáj körömzselét vegyek, a...

Muszáj körömzselét vegyek, a szép hatás eredményéért?

Figyelt kérdés

Ha vennék tippet, és azt helyezném a körmömre, de viszont zselé helyett zselé hatású fedőlakkal lámpáznám meg a körmöm,azis érne valamit? (előtte persze diszíteném)

előre is köszönöm a normális válaszokat.


2012. febr. 29. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a zselé hatású körömlakk? Mert én még az életben nem hallottam róla.
2012. febr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tippet nagyonkérlek ne használj.Próbálj meg inkább építeni építőzselével.A tipp már nem divat,plusz elavult,plusz roncsolja,plusz ott fog beszakadni az igazi körmöd is,félbetörhet stb :S
2012. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy körmöshöz, aki szépen megcsinálja, nem neked kell vele bíbelődnöd. Nem olyan könnyű, mint amilyennek látszik, ráadásul zselé hatású fedőlakk nincs, vagy csak én vagyok róla lemaradva... A tip önmagában semmi sem ér, ronda is, és ha rosszul teszed fel, akkor meg... inkább hagyjuk.
2012. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van ilyen lakk,most nekem is az van rajta nekem nagyon tetszik :)) de nekem a saját körmömön van,és körmös csinálta.ilyen tippet én sem használnék,szerintem nem szép,nem is tartós.inkább bízd manikűrösre.
2012. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Géllakkról beszéltek ezek szerint, az nem zselé hatású fedőlakk. Azt viszont tipre nem kellene tenned...

Csináltass körmössel te is lakkzselét, ha műkörmöt nem szeretnél, vagy nincs rá pénzed.

2012. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!