Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S, két hónapja kiesett...

S. O. S, két hónapja kiesett az orrpiercingem; visszanőlhetett? (öt éve megvolt)

Figyelt kérdés
Nem volt ékszerem, amivel pótolhattam volna és még azóta sem vettem, viszont nagyon hiányzik. A gondolattól is irtózom, hogy esetleg újra kéne lövetni, mert emlékszem, olyan fájdalmat még életemben nem éltem át!
2012. márc. 1. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hogy két hónap alatt,de két nap alatt is simán benő.Sajnálom,hogy el kell keserítselek,de biztosan újra kellene szúratni.Amúgy nekem is van,és szerintem nem olyan egetrengetően nagy fájdalom :)
2012. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

F/27

Hagyjad szerintem :)

A legtöbb csaj azt hiszi hogy attól jobban néz ki hogy pirszingje van.

Sőt azt hiszi ez a fiúknak tetszik /bejön.. :D

-Pedig 99%-ba nem!!..... Akinek bejön az aberrált..

Csak ,most mikor ti csajok megkérdezitek hogy jó e mit mondjunk rá?! Az igazat?? Leszednétek a fejünket :D!

Szóval ez az őszinte igazság... sorry

2012. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát vagy beforrt, vagy nem.

Orrban hajlamos 1-2 óra alatt is, még akkor is, ha évekig hordtad, de van, akinek meg egy év után se forrt be, pedig csak pár hónapig hordta, szóval egyéni dolog kicsit.

Leglaább egy fülbevalód vagy tűd csak akad, hogy megnézd, összeforrt-e már, nem? :D

2012. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát átérzem a helyzeted nagyon, ugyanis nekem is ki kellett vennem (bár kisebb baleset miatt) és irtóztam a gondolattól, hogy újra kelljen szúratni, mert nagyon fájt, de sajnos 4-5 óra alatt teljesen beforrt, így hát újra szúrattam... és olyan ügyes volt a piercingesem, hogy nem fájt!:) Ha igazán kell ez a piercing, akkor ennyi szenvedést megér!
2012. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!