Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szülők! Hány évesen engednétek...

Szülők! Hány évesen engednétek köldök piercinget a lányotoknak, ha jó tanuló, őszinte, szófogadó, segítőkész?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
14
2012. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ez mind igaz akkor is csak 16 évesen engedném
2012. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 14 voltam mikor csináltattam, és nem kértem engedélyt. Mikor megtudták nem szidtak le vagy ilyesmi. Az én szüleim nem prűdek. Az én testem... Én is megengedném a sajátomnak, persze a normális kereteken belül... :-)
2012. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 16,leghamarabb.
2012. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 éves koromban csináltattam fültágítót, és nem szóltak érte. mondta anyukám, hogy inkább ez, mint hogy igyak, drogozzak, cigizzek. nem vagyok túl jó tanuló, de nem is olyan, hogy mindenből bukok, de nem szíttak le. én olyan 17 évesen engedném, ezek ellenére is. :D
2012. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzilKa ***** válasza:
Mivel tudom, hogy normális szalonban 16 alatt hozzá sem nyúlnak (illetve 16 és 18 között pedig az én engedélyemet kérik hozzá), 16 évesen engedném meg neki, előbb nem.
2012. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 év :) Alap, nekem is akkor lehetett. És szerintem semmi rossz nincs benne, sőt szép is! Inkább mint orrkarika, vagy nyelvbe! Jahm és nem tetoválás, hogy egy életre szól!!! :)
2012. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!