Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első köldök piercing csere,...

Első köldök piercing csere, sima ügy?

Figyelt kérdés
amikor kiszurjak egy honap utan lehet cserelni, arra lennek kivancsi, hogy a legelso csere milyen..? nektek siman ment? en kicsit felek h nem tudom visszarakni.
2012. febr. 25. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Az előzőnek: attól,hogy valakinek piercingje van,még nem lesz ribanc,és inkább a kérdésre válaszolnál,minthogy hülyeségeket beszélsz.

Kérdező: nekem nem köldök piercingem van,de jópár ismerősömnek igen,és semmi akadályt nem jelentett az első csere nekik.

2012. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. latom sok eszed van,de nem ide kell jonni vaganykodni....:)


2. koszonom szepen.:-):-)

2012. febr. 25. 10:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam kicserélni, hogy amit kiveszek, nem húzom ki rögtön, hanem a berakandó szárát azzal vezetem a lyukba.
2012. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
legeloszor is ugy csinaltad? es ugy siman betudodrakni??
2012. febr. 25. 12:43
 5/12 anonim ***** válasza:
én legelöször amikor kicseréltem a 2. piercingtöl elvékonyodott a böröm és azota nincs benne piercing és be se forr
2012. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tgen, be tudtam rakni, mivel éreztem a másik piercing szárát és csak nyomnom kellett abba az irányba, amerre húztam ki. De viszont tanácsos fogóval rászorítani a betett piercinget is, nehogy kicsavarodjon.
2012. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor gondolom édesanyád is tele van piercingekkel.. Ja, hogy nem is ismered? bocsi...
2012. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló. szerintem bújj vissza anyuci drága popsijába, menny el orvoshoz vaaaaaagy ne írj kommentet. de a melegebb éghajlatra való távozás is megteszi.

és akkor kedves kérdező. az első csere attól függ, hogy mikor történik meg. először ezt kéne megtudni. ha már úgy érzed nem fáj akkor ugorj neki. a lényeg, hogy remélem van tetránod, vagy valami ilyen cucc amivel lebírod kenni a piercinget. ha ez megvan, és nem vagy sebes simán tudod csúsztatni. de tényleg csak akkor bántsd ha már úgy érzed beforrt rendesen szóval nem sérted fel.

2012. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom!
2012. febr. 26. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
Ribancok.
2012. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!