Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a ronda...

Miért van az, hogy a ronda csajok szépnek hiszik magukat?

Figyelt kérdés
Vagyis a legtöbb ronda csaj. A közepesen szép csajok pedig miért hiszik azt, hogy csúnyák? És a szép csajok többsége miért hiszi azt, h csúnya?
2012. márc. 4. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aki szép, az tudja is magáról. egyébként akik kevésbé szépek, nekik akkor sok önbizalmuk van, ha szépnek érzik magukat.
2012. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor én most szép vagyok, mert nem gondolom annak magam?
2012. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én ismeretségi körömben mondhatni elég sok csúnya lány van, (bár mindenkinek már, h ki a csúnya és ki nem), de eléggé furcsa hogy szinte mindegyik azt vallja magáról, h "nála szebb, és jobb nincs". viszont a sok szép csaj közül a legtöbb meg csúnyának hiszi magát..
2012. márc. 4. 15:45
 4/12 A kérdező kommentje:
15:44, nem. nem úgy gondoltam h am blokk, mindenki. csak a legtöbben így vannak az ismeretségem körében :)
2012. márc. 4. 15:46
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
szerinted te szép vagy átlagos vagy csúnya?:D és mi az emberek véleménye rólad? :)
2012. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, de a többség szerint, (csajok szemszögéből), állítólag "normális" vagyok :) de én is úgy gondolom, h kb az vagyok. bár bevallom, van mikor úgy érzem, h még egy picit se vagyok "szép" :D
2012. márc. 4. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mert nagypofájúak, fb-n van vagy 4500 ismerősük. feltöltik a pics@'s képet, amin leopárdmintás feszülős cicanaciban feszengnek segglyukszájjal, belájkolják 4300-an, és odaírják, "milyen szép vagy" (holott bűnronda). ezért.
2012. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
A szép lányok tudják, hogy szépek. Általában csak azért mondják, hogy ők csúnyák, hogy mások mondogassák nekik, hogy "Nem vagy csúnya, nagyon szép vagy."
2012. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mindenki vigasztalja magát valamivel. ;)
2012. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem azért mert tényleg szépek, csak te látod őket csúnyának. Most hiába mondják rád is hogy jóképű pasi vagy, lehet ha meglátnálak elhánynám magam...kb ennyiről van szó.
2012. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!